برگزاری ۵۵۰ برنامه به‌مناسبت فتح خرمشهر توسط سپاه و بسیج در مرکزی

جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی از برگزاری ۵۵۰ برنامه به‌مناسبت سوم خرداد توسط سپاه و بسیج در استان مرکزی خبر داد.

سرهنگ محمد رضا عسگری عصر شنبه در نشست ستاد گرامیداشت مناسبت‌های دفاع مقدس و مقاومت استان با موضوع گرامیداشت ایام‌الله سوم خرداد اظهار داشت: فتح خرمشهر نماد ایستادگی ملت ایران در برابر جبهه استکبار و کفر است و سرآغاز افتخار آفرینی ملت ایران است و اگر امروز ایران سرزمین جهاد، شهادت و ایثارگری‌ها است به برکت وجود حماسه‌هایی چون سوم خرداد است.

جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی افزود: سوم خرداد روز تولد ملت ایران است و آن چیزی که موجب شد این پیروزی بزرگ رقم بخورد تفکر انقلابی، جهادی و خودباوری ملت ایران بود و این درس بسیار مهمی است.

وی ادامه داد: مهمترین ویژگی حماسه سوم خرداد مردمی بودن آن است و در این راستا سپاه و بسیج با تکیه بر مساجد، پایگاه‌ها و کانون‌های بسیج برنامه‌های گرامیداشت را با محوریت جهاد تبیین برگزار می‌کند.

عسگری با بیان اینکه خدمت رسانی رویکرد مهم برنامه‌های سپاه و بسیج در مناسبت‌های مختلف است، گفت: در ایام سوم خرداد این موضوع بسیار قابل توجه است که در قالب رزمایش‌ها، اردوهای جهادی، نهضت‌های مومنانه و بهره برداری از پروژه‌های محرومیت زدایی دنبال می‌شود.

وی افزود: تاکنون بیش از ۱۵۰ عنوان با ۵۵۰ تعداد برنامه در سپاه و بسیج در سالروز حماسه سوم خرداد پیش بینی شده که توسط حوزه‌ها، پایگاه‌ها و کانون‌های بسیج با محوریت مساجد برگزار خواهد شد.

جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی خاطر نشان کرد: قطعاً تعداد برنامه‌های که توسط سپاه و بسیج به مناسبت فتح خرمشهر عزیز برگزار می‌شود بیش از این تعداد است و سعی می‌شود در نشست خبری اعلام برنامه‌ها تعداد دقیق آنها با جزئیات به اطلاع خواهد رسید.

کد خبر 5784689

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 12 =