دشمن به دنبال سیاه نمایی دستاوردهای انقلاب اسلامی است

رزمنده دفاع مقدس گفت: امروز تهدیدات دشمن بیش از گذشته است و تهدیدات در فضای مجازی غوغا می‌کند، دشمن به دنبال سیاه نمایی دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

به گزارش فراهان خبر؛ همزمان با سالروز گرامیداشت آزادسازی خرمشهر، مزار شهدای گمنام شهر فرمهین با حضور محمودآبادی، خانواده معظم شهدا و جانبازان و مسئولان شهرستان فراهان گلباران شد.

محمودآبادی از رزمندگان دفاع مقدس در مراسم غبارویی گلزار شهدای گمنام فراهان در جمع مسئولان و مردم فراهان با بیان اینکه ادامه دهنده راه شهدا باشیم، گفت: امروز روز بزرگ و شگفتی‌ساز عملیات پیروزانه بیت‌المقدس است.

وی افزود: فتح خرمشهر، فتح ارزش‌ها است و فتح خرمشهر دستاورد فراوانی داشت، در این حماسه ماندگار، قدرت ایمان در برابر تجهیزات نظامی به نمایش گذاشته شد.

محمودآبادی اظهار کرد: رزمندگان ما با سلاح‌های سبک و قدیمی در برابر بیش از۵۰ لشکر از ارتش عراق با تجهیزات و قوای کاملاً مسلح و جنگنده ایستادند.

رزمنده دفاع مقدس بیان کرد: جنگ تانک و کلاشینکف برابر نیست، در این‌ عملیات نیروهای ما قادر شدند امداد غیبی را لمس کنند، شیران روز و زاهدان شب در برابر تجهیزات مدرن و پیشرفته دشمن بعثی ایستادگی کردند و اخلاص و معنویت در این عملیات ارتش عراق را به مخاطره انداخت.

وی گفت: دشمن بعثی برای تصرف آمده بود و اگر تصرف ایران نشد لااقل استان خوزستان را به تصرف در بیاورند، پیروزی‌ها فتح خرمشهر یکی از پیروزی‌های ماندگار تاریخ ایران است. خدا بر مؤمنین منت می‌گذارد اگر صبر و توکل و استقامت داشته باشند.

محمودآبادی اظهار کرد: امام(ره) فرمود؛ «خرمشهر را خدا آزاد کرد» و شهید کاظمی هم‌پشت بی‌سیم اعلام کرد؛«خرمشهر را خدا آزاد کرد»، درست است، خدا بهشت را به بهاء می‌دهد.

رزمنده دفاع مقدس گفت: نه‌تنها باید این راه را ادامه دهیم بلکه حفظ آن از اصل مهم‌تر است. امروز تهدیدات دشمن بیش از گذشته است و تهدیدات در فضای مجازی غوغا می‌کند، دشمن به دنبال سیاه نمایی دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: پیشرفت و توسعه انقلاب اسلامی بسیار است، فشارها و هجمه‌های دشمن برای دیده نشدن است، درست است کمبودها و مشکلات وجود دارد اما باید با بصیرت کید و مکر دشمن را بشناسیم و در نطفه خفه کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − سه =