شمیم خوش حرم رضوی دیار فراهان را عطر آگین کرد

مشتاقان و دلدادگانِ امامت و ولایت با شور و شعف از خادمین حرم رضوی در شهر فرمهین استقبال کردند و عشق و ارادت خود به اهل بیت (ع) و به ویژه حضرت امام رضا (ع) را به منصه ظهور رساندند.

به گزارش فراهان خبر؛ در میلاد امام رضا(ع)، مشتاقان و دلدادگانِ امامت و ولایت با شور و شعف از خادمین حرم رضوی در شهر فرمهین استقبال کردند و عشق و ارادت خود به اهل بیت (ع) و به ویژه حضرت امام رضا (ع) را به منصه ظهور رساندند.

کاروان «زیر سایه خورشید» حامل پرچم متبرک بارگاه ملکوتی ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع)، میهمان مردم دیار فراهان شده که جلوه های معنوی خاصی را دراین شهر ایجاد کردند.

 این کاروان در بدو ورود به شهرستان فراهان با استقبال گرم و صمیمی مردم ولایی و دوستدار اهل بیت (ع) همراه شد؛ همچنین در امامزاده ذلف آباد فراهان، گلزار شهدای این شهرستان، دیدار با خانواده جانباز دفاع مقدس، حضور در بیمارستان فرهنگ خسروان فراهان حاضر شدند و دوستداران اهل بیت از شمیم خوش رضوی بهره برده و این کاروان برنامه های ویژه “زیر سایه خورشید” را در دیار فراهان اجرا کردند.

در ویژه برنامه خادمان رضوی در فراهان مدال افتخار رضوی به فرماندهی سپاه شهرستان و فرمانده نیروی انتظامی فراهان اهداء شد و با هدایا تبرکی و معنوی آستان قدس رضوی از خیرین فراهانی تقدیر شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − یک =