شناخت میدان دشمن لازمه دستیابی به پیروزی است

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: ما باید در جنگ نرم حیله‌های دشمن را بشناسیم و برای خنثی کردن آن برنامه ریزی منظم داشته باشیم.

انسیه خزعلی، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده درباره ضرورت جهاد تبیین در جامعه گفت: جهاد تبیین هم از جهت ایجابی هم از جهت سلبی برای ساختن هویت یک جامعه لازم است و باید به عنوان پیوست برای هر تصمیم مدنظر قرار گیرد. 

وی ادامه داد: یک جوان هم باید تاریخچه‌ای از وضعیت دین، گذشته و مسائل پیش‌رو بداند، هم از دسیسه‌های دشمن باخبر شود که قصد دارند بر منابع و نیروی انسانی او تسلط یابند. اگر جهاد تبیین با واقع‌گرایی مسائل مثبت در جامعه از جمله مسائل اعتقادی، هویتی و انقلابی را بشناساند و پرده از دسیسه‌های دشمن بردارد، تاثیرگذار است.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده درباره تاثیرگذاری یک رسانه توضیح داد: اگر در جنگ سخت میدان بازی شما طراحی درستی نداشته باشد و میدان دشمن شناخته نشود، پیروزی به دست نمی‌آید. این مسائل در جنگ نرم حساسیت بیشتری دارد. باید حیله‌های دشمن را تشخیص داد و باید برای خنثی کردن آن برنامه ریزی منظم و سازماندهی نیرو‌ها را به کار گرفت، تا به نتیجه رسید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − نه =