جشنواره ملی عکس هویت استان مرکزی

نخستین جشنواره ملی عکس هویت استان مرکزی تا ۱۰ تیر پذیرای آثار هنرمندان است.

سالار جیریایی رئیس حوزه هنری استان مرکزی می‌گوید: با هدف استفاده از ظرفیت هنرمندان عکاس جهت ثبت نماد‌های هویتی استان مرکزی از قبیل آیین ها، معماری، طبیعت و جریان زندگی و نیز معرفی هر چه بیشتر شاخصه‌های فرهنگی، اجتماعی و هنری استان مرکزی نخستین جشنواره ملی عکس هویت برگزار می شود.

به گفته جیریایی این رویداد در دو بخش اصلی با موضوع استان مرکزی و بخش جنبی با موضوع استان مرکزی قبل از سال ۱۳۶۰ در سطح ملی برگزار می‌شود.

او با اشاره به اینکه هنرمندان تا ۱۰ تیر ۱۴۰۲ فرصت دارند آثار خود را از طریق سایت رسمی جشنواره به آدرس www.hoviatmkz.ir ارسال کنند، افزود: شرکت برای تمامی هنرمندان عکاس کشور در جشنواره آزاد است و هر هنرمند در بخش اصلی مجاز به ارسال حداکثر ۲۰ اثر به دبیرخانه و در بخش جنبی بدون محدودیت در تعداد اثر می‌تواند در جشنواره شرکت کند.

جیریایی گفت: دبیرخانه جشنواره آمادگی اسکان تعداد معدودی از عکاسان خارج از استان را با هماهنگی دارد. 

جیریایی این را هم گفت که:

  • هیات داوران این جشنواره با حضور محسن راستانی، علی اصغر داودآبادی فراهانی و فرهاد سلیمانی از داوران مطرح کشوری رشته عکاسی تشکیل شد.
  • دبیرخانه مجاز به استفاده از عکس‌ها در راستای اهداف فرهنگی با ذکر نام هنرمند است.
  • برای هر اثر راه یافته مبلغ ۳ میلیون ریال حق تالیف و برای سه اثر برگزیده به ترتیب مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال، ۷۰ میلیون ریال و ۵۰ میلیون ریال جایزه نقدی و لوح تقدیر در نظر گرفته شده است.
  • به ۵ نفر از هنرمندان عکاس که موفق به کسب عنوان شایسته تقدیر شده اند مبلغ ۱۰ میلیون ریال به همراه لوح تقدیر جشنواره اهدا می‌شود.

علاقمندان به شرکت در این جشنواره جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با آیدی @adminhoviat در پیام رسان ایتا و یا شماره تماس ۰۸۶۳۴۰۳۲۶۴۰ داخلی ۱۰۴ ارتباط بگیرند.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =