خانه محیط زیست در کارخانجات گروه صنعتی کبیرفراهان افتتاح شد

همزمان با هفته محیط زیست، خانه محیط زیست گروه صنعتی کبیر فراهان با حضور مدیر کل محیط زیست استان مرکزی راه اندازی شد.

به گزارش فراهان خبر؛ همزمان با هفته محیط زیست، خانه محیط زیست گروه صنعتی کبیر فراهان با حضور مدیر کل محیط زیست استان مرکزی راه اندازی شد.

یوسف یوسفی، مدیر کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی در آیین بهره برداری از نخستین خانه محیط زیست گروه صنعتی کبیر فراهان گفت: این خانه محیط زیست با اهتمام کارخانجات گروه صنعتی کبیر راه اندازی شده است.

وی در این آئین ضمن تقدیر از مسئولان گروه صنعتی کبیر به دلیل ایجاد خانه محیط زیست و توجه به مسائل زیست محیطی گفت: هدف از ایجاد خانه‌های محیط زیست برقراری ارتباط میان صنعت و محیط زیست است

یوسفی اظهارکرد: به طور معمول، واحدهای تولیدی و صنعتی دارای واحد Hse هستند و از سالیان قدیم، مباحث بهداشتی و سلامت مورد توجه بوده اما حوزه محیط زیست کمتر مورد توجه یا مغفول مانده بوده است.

وی تاکید کرد: اکنون سیاست سازمان حفاظت محیط زیست، مردمی سازی و تعامل و هم افزایی بیشتر صنعت و دستگاه‌های اجرایی و صنایع از طریق ایجاد خانه‌های محیط زیست است و با توجه به این مهم می توان‌گام‌های موثرتری در راستای رفع مشکلات در ارتباط فضای سبز، پساب و پسماند و آلودگی هوا و مسئولیت‌های اجتماعی در حوزه صنعت است برداشت و سطح ارتباطات را افزایش داد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هفت =