آمریکا ۴۳ ساله با انواع توطئه‌ها و دسیسه‌ها علیه ملت ایران وارد کارزار شده

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: آمریکا در طی ۴۳ سال عمر با برکت انقلاب اسلامی، با انواع توطئه‌ها و دسیسه‌های به طور مستقیم و غیرمستقیم علیه ملت ایران وارد کارزار شده و انواع حملات، ترورها و توطئه‌ها، تحریم علیه ملت ایران شده است.

ولی الله بیاتی، نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فراهان خبر، با اشاره به اقدامات ضدحقوق بشری آمریکا و تبعات ناشی از آن، گفت: آمریکا در طی ۴۳ سال عمر با برکت انقلاب اسلامی، با انواع توطئه‌ها و دسیسه‌های به طور مستقیم و غیرمستقیم علیه ملت ایران وارد کارزار شده و انواع حملات، ترورها و توطئه‌ها، تحریم علیه ملت ایران شده است.

وی افزود: براساس آمارهای منتشر شده این کشور بیشترین موارد نقض و سوء استفاده از موضوع حقوق بشر را به ثبت رسانده است و آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر در جهان و حتی داخل کشور خود بوده است.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اینکه آمریکا فقط شعار مدافع حقوق بشر می‌دهد، اظهارکرد: دفاع از حقوق در کلام و نقض گسترده آن در عمل باعث شده است که حقوق بشر به ابزاری در خدمت منافع ملی ایالات متحده آمریکا تبدیل شود.

نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا خلاف شعارهای حقوق بشر حرکت می‌کند و اعتبار خود را هم در دنیا از دست داده است، در حالی که کشورهای مختلف دست دوستی و همکاری به سوی ایران دراز کرده‌اند و این نشان از حقانیت جمهوری اسلامی ایران است.

وی خاطرنشان کرد: حقوق بشر آمریکایی چیزی جز ویرانی به همراه ندارد، باید در مقابل چنین دشمنی ایستادگی کنیم و اجازه ندهیم که به سادگی ارزشهای انسانی ما را نادیده بگیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 2 =