دشمن به دنبال گرفتن گوهر حجاب و عفاف از خانواده ایرانی است

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی با اشاره به اینکه امروز دشمن با همه توان به میدان آمده تا گوهر عفاف و حجاب که سنگر حفظ خانواده است را از جامعه بگیرد گفت: دشمن در این راستا تمام تلاش خود را برای فرو ریختن این دژ مستحکم بکارگرفته است و در اغتشاشات اخیر با تغییر جهت از موضوع اقتصادی به موضوع فرهنگی این مسئله کاملا مشخص شد.

ولی الله بیاتی، نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فراهان خبر، گفت: غرب که خود را به عنوان مدافع حقوق زن معرفی می‌کند به دنبال تنزل جایگاه زن و مادر در جامعه ایرانی است.

وی افزود: دشمن در جنگ ترکیبی در حوزه عفاف و حجاب با ایجاد هراس نسبت به امر به معروف و نهی از منکر و قوت قلب دادن به طرف مقابل به دنبال انفعال ما است.

بیاتی اظهار کرد: امروز دشمن با همه توان به میدان آمده تا گوهر عفاف و حجاب که سنگر حفظ خانواده است را از جامعه بگیرد و در این راستان هم تمام تلاش خود را برای فرو ریختن این دژ مستحکم بکارگرفته است و در اغتشاشات اخیر با تغییر جهت از موضوع اقتصادی به موضوع فرهنگی این مسئله کاملا مشخص شد.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز بانوان ایرانی در جنگ ترکیبی دشمن به عنوان رزمندگان و مجاهدان امر به معروف و نهی از منکر در سنگر دفاع از حجاب و عفاف هستند.

بیاتی با اشاره اینکه ما وظیفه داریم در مقابل نقشه‌های دشمن با آگاهی و برنامه‌ریزی وارد شویم، گفت: انتظار این است که دستگاه‌ها به طور جدی پای کار بیایند و در زمینه اجرای این دستورالعمل‌ها عزم و اراده‌ای جدی داشته باشند.

وی با بیان اینکه این لایحه ححاب و عفاف با همفکری نمایندگان و کمیسیون فرهنگی در دستور کار مجلس است، افزود: پیشنهاداتی که برای این لایحه شده در دست بررسی است و اکنون لایحه عفاف و حجاب در کمیسیون قضایی در حال بررسی است و قرار است کمیسیون فرهنگی مجلس هم در این زمینه کمک کند.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: اجرای تکالیف قانونی هیچ دستگاهی به بهانه تاخیر در تصویب لایحه جدید حجاب و عفاف معطل نماند و لازم است همه دستگاه‌های مسئول به وظایف خود در اجرای قانون عفاف و حجاب عمل کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + سه =