غرب درصدد تسلط فرهنگ خود در جهان است/ همگان ملزم به رعایت حجاب در جامعه هستند

نماینده سابق تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس با اشاره به سناریو غرب برای حیازدایی و بی‌حجابی در بین زنان ایرانی، گفت: دشمنان برای رسیدن به اهداف خود و برای اینکه فرهنگ خود را بر مردم ما مسلط کنند، با سرویس‌های جاسوسی غرب سناریوی را طراحی کرده است.

محمد حسینی، نماینده سابق تفرش، آشتیان و فراهان در گفتگو با فراهان خبر؛ گفت: آیات و روایات در اسلام و دیدگاه نظام جمهوری اسلامی در موضوع حجاب و عفاف برای احترام انسان‌ها به یکدیگر و برای سالم ماندن زن و مردان تاکید کرده است.

وی با اشاره به افتخارآفرینی زنان ایرانی در عرصه‌های مختلف افزود: زنان ما که امروز نشان دادند که با حجاب در همه عرصه‌ها حضور داشته و با حجاب زندگی سالم و پایداری را دارند.  

حسینی اظهار کرد: دشمنان اسلام از کرامت و حقوقی که در اسلام به زن داده شده را بر نمی‌تابند و می‌خواهند به اسلام ضربه بزنند و هویت زن مسلمان ایرانی را تغییر دهند.

نماینده سابق تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس با اشاره به سناریو غرب برای حیازدایی و بی‌حجابی در بین زنان ایرانی، گفت: دشمنان برای رسیدن به اهداف خود و برای اینکه فرهنگ خود را بر مردم ما مسلط کنند، با سرویس‌های جاسوسی غرب سناریوی را طراحی کرده است و هدف آن‌ها گرفتن غیرت دینی، ارزشی و بی‌تفاوت کردن مردم نسبت به خاک، ارزش‌ها، انقلاب بود و برای رسیدن به هدف خود از فضای مجازی و افراد فریب خورده داخلی بهره می‌گیرد.

وی با اشاره به هجمه‌های دشمن در مسئله حجاب گفت: جوانان این جامعه فرزندان ما هستند، دشمن با ترفندهای مختلف با شبهه‌انگیزی و ابهام‌آفرینی می‌خواهد قانون حجاب و عفاف را زیر سوال ببرد، باید با روشنگری به جوانان خود آگاهی داده و آن‌ها را نسبت به اهداف شوم دشمنان مطلع کرد و از تنش‌های داخلی پیشگیری شود. از سوی مسئولان نیز با تلاش مضاعف مشکلات جوانان حل کنند تا روحیه نشاط و امید را در جامعه تزریق شود.

حسینی با بیان اینکه دشمن درصد است از درون اسلام به اسلام لطمه بزنند، تصریح کرد: دشمن می‌خواهد اسلام را به عنوان یک دینی که امروز می‌تواند مدیریت جامعه انسانی را در تمام دنیا داشته باشد و یک فضای یکسان و عدالتی رو برای همگان به خصوص زنان ایجاد کند را با یک شرایط متفاوتی به جهانیان جلوه دهند که نظام جمهوری اسلام در اداره کشور ناتوان معرفی کند.

حسینی با اشاره به وظایف دستگاه‌ها در حوزه حجاب افزود: در حال حاضر دستگاه‌ها در حوزه‌های مختلف دستگاه‌های اجرایی کشور به نوعی متولی بعضی از اقدامات هستند در حوزه فرهنگ باید دستگاه‌های فرهنگی پیشرو باشند.

نماینده سابق تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس گفت: برخی از موضوعات فرهنگی ما امروزه زمینه مباحث اقتصادی دارد لذا سیاست‌های اقتصادی و فرهنگی توام با هم در یک راستا با رعایت اصول علمی و دینی و هدایت مسئولین حوزه فرهنگی با اطلاعات تخصصی باید حرکت کنند.

وی افزود: اظهار نظر افراد بدون اطلاعات تخصصی و شناخت کافی از موضوع سبب ایجاد تنش می‌شود، دولت بخشنامه‌هایی را در خصوص موازین حجاب و عفاف را برای دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرده است.

حسینی اظهارکرد: غفلت دستگاه‌ها از وظایف خود در حوزه حجاب و عفاف سبب سوءاستفاده دشمن شده و دستگاه‌های متخصص باید راهکارها را برای حل موضوع اعلام کنند و بقیه دستگاه‌ها ملزم به اجرای آن شوند و افراد را به رعایت قوانین و مقررات در حضور اجتماعی تشویق کرد.

نماینده سابق مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس بیان کرد: با تصویب لایحه حجاب و عفاف در مجلس و قوانینی که در این لایحه تصویب می‌شود، باید اجرایی شود و همه باید نسبت به قانون اطاعت پذیری لازم را داشته باشند و جامعه به سوی حجاب و عفافی که در دین به عنوان عفت و پاکدامنی یاد می‌شود، سوق داده شود.  

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =