هماهنگی بین نیروهای مردمی و حاکمیتی مورد توجه دولت سیزدهم است/ پنجم مرداد اراک یک یوم الله است

دستیار رییس جمهوری در امور مردمی سازی دولت گفت: هماهنگی بین نیروهای مردمی و حاکمیتی مورد توجه دولت سیزدهم است و اگر هم افزایی، مشارکت و همدلی بین این دو رکن اتفاق بیفتد قطعا شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود.

سید احمد عبودتیان دستیار رییس جمهوری در امور مردمی سازی دولت در اولین همایش تجلیل و کارگاه توانمند سازی فعالین حوزه ایثار و شهادت استان مرکزی در دهکده مقاومت اراک اظهار داشت: خانواده معظم‌ شهدا سندهای افتخار ملت ایران هستند و دعای خیر این عزیزان همواره پشتوانه پیشرفت و اقتدار کشور است و مردم ایران به این خانواده ها افتخار می کنند.

دستیار رییس جمهوری در امور مردمی سازی دولت افزود: کارآمدی حکومت دینی با روحیه جهادی و انقلابی محقق می شود و دولت سیزدهم در این راستا همه توان و تلاش خود را پای کار آورده و جهاد امروز فعالان دلسوز و انقلابی باید تبیین و خنثی سازی توطئه های دشمن باشد.

وی با بیان اینکه تبیین یک رکن پیشران در حکومت دینی است،گفت:مقام معظم رهبری از فعالان انقلابی انتظار دارند و در بیانات ایشان در جمع طلاب حوزه های علمیه مشهود است.

عبودتیان تأکید کرد: شهدا بهترین الگوی ملت و جوانان هستند و اگر همچون شهدا عمل کنیم و با تبعیت از ولایت رفتار کنیم قطعا موفقیت های بزرگی به دست خواهیم آورد و دفاع مقدس الگوی رفتاری در گام دوم انقلاب است که امروز باید برای جوانان تبیین شود.

وی با اشاره به اینکه تبیین یکی از ضرورت های مهم امروز در جامعه است و مخاطب اصلی این کار مهم باید جوانان و نوجوانان باشند ،گفت: تبیین می تواند توطئه های دشمن را در جنگ شناختی خنثی کند.

دستیار رییس جمهوری در امور مردمی سازی دولت با اشاره به اینکه پنجم مرداد ماه در استان مرکزی به عنوان یک روز هویتی و با اهمیت ثبت شده ،گفت: در برنامه های تبیین این حماسه بزرگ باید نکات مهمی از جمله شناخت مخاطب، خلاقیت، ابتکار، رویکرد تهاجمی، رویکرد جهادی و توجه به نسل جوان و نوجوان دیده و توجه شود.

وی تأکید کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه امیدآفرین است و می تواند نسل جدید را برای حرکت به سمت پیشرفت آماده کند و لذا توجه و حمایت از مروجان فرهنگ ایثار و شهادت یک ضرورت مهم است.

عبودتیان بیان کرد: هماهنگی بین نیروهای مردمی و حاکمیتی مورد توجه دولت سیزدهم است و اگر هم افزایی، مشارکت و همدلی بین این دو رکن اتفاق بیفتد قطعا شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس با محوریت مردم مدیریت شد و حضور و نقش آفرینی مردم موجب خلق پیروزی های بزرگ شد،گفت: امروز برای گرامیداشت دفاع مقدس باید از حضور و نقش مردم استفاده کرد و این یک ضرورت مهم است.

دستیار رییس جمهوری در امور مردمی سازی دولت افزود: بیانیه گام دوم انقلاب به نقش مهم مردم به خوبی پرداخته است و لذا حلقه های میانی مردمی برای به میدان آوردن مردم در راستای هویت بخشی باید تشکیل و فعال شوند.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری از دولت سیزدهم‌ انتظار دارند جریان نخبگانی در عرصه های تصمیم گیری کشور ورود جدی داشته باشد و یکی از روش های تحقق این مهم استفاده از جریانات مردمی است که دولت سیزدهم همه توان خود را پای کار آورده است.

عبودتیان خاطر نشان کرد: پنجم مرداد اراک یک یوم الله است و نشان از عنایات ویژه الهی و نقش پر رنگ مردم برای دفاع از ارزش های اسلامی دارد و پیگیری این حماسه به عنوان یک گفتمان و جریان عمومی یک ضرورت مهم است که خوشبختانه در استان مرکزی اتفاقات خوبی در حال انجام است.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − دو =