نرخ مصوب بلیط اتوبوس ایام اربعین از مبدأ استان مرکزی اعلام شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت: نرخ مصوب بلیت اتوبوس برای جابه‌جایی زائرین اربعین با توجه به یک سر خالی بودن اتوبوس‌ها تعیین و ابلاغ شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان از تعیین نرخ مصوب بلیت اتوبوس برای طرح اربعین حسینی خبر داد و گفت: طرح جابه‌جایی زائرین از ۲۷ مرداد ماه سال جاری شروع و تا ۲۰ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

جهانی افزود: نرخ مصوب بلیت اتوبوس برای جابه‌جایی زائرین اربعین با توجه به یک سر خالی بودن اتوبوس‌ها تعیین و ابلاغ شده است که در استان مرکزی بر اساس ظرفیت اتوبوس‌ها بصورت سه نرخی است.

او ادامه داد: نرخ اتوبوس از مبدأ اراک به مقصد مهران برای اتوبوس‌های ۲۵ نفره ۵۰۰ هزار تومان، برای اتوبوس‌های ۳۲ نفره ۴۱۷ هزار تومان و برای اتوبوس‌های ۴۲ نفره ۳۳۰ هزار تومان تعیین شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان عنوان کرد: ۴۸ شرکت حمل و نقل مسافری با ظرفیت تعیین شده در قالب ۱۳۰ دستگاه اتوبوس، ۲۰۰ دستگاه مینی‌بوس و ۱۵۰ دستگاه سواری کرایه برای اعزام زائران از ۲۷ مرداد ماه فعالیت خود را شروع و تا ۲۰ شهریور ماه ادامه خواهند داد.

جهانی تأکید کرد: شرکت‌های مسافربری موظف به فروش اینترنتی و حضوری بلیت در طول اجرای این طرح بوده و نرخ‌های اعلام شده فقط مربوط به ایام اربعین می‌باشد.

او افزود: کارشناسان حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی با حضور در پای میز خدمت در پایانه‌های مسافربری استان و در مرز مهران همراه زائران اربعین خواهند بود تا نسبت به هدایت، راهنمایی و تسهیل امور زائرین خدمات لازم را ارائه دهند.

جهانی بیان کرد: در صورت مشاهده تخلف و هرگونه نارضایتی، هم استانی‌ها می‌توانند موضوع را به نمایندگان مستقر در پایانه‌ها اطلاع داده یا از طریق شماره تلفن ۱۴۱ مشکل مربوطه را به کارشناسان مرکز مدیریت راه‌های این اداره کل گزارش دهند.
او خاطرنشان کرد: گشت‌های اربعین نیز بصورت ۲۴ ساعته با حضور در محور‌های مواصلاتی، تلاش می‌کنند تا زائران به سلامت از محور‌های مواصلاتی استان مرکزی تردد کنند.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − چهار =