۴۰ عنوان برنامه هفته‌مقدس در فراهان برگزار می‌شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: ۴۰ عنوان برنامه در هفته دفاع‌مقدس توسط سپاه فراهان پیش‌بینی شده که برنامه‌ها در سطح پایگاه‌های مقاومت، حوزه‌های مقاومت و کانون‌های مختلف بسیج پیش‌بینی و برگزار می‌‌شود.

سرهنگ‌ پاسدار نعمت الله نجفی؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به برنامه های هفته دفاع مقدس در فراهان گفت: هفته دفاع‌مقدس سال ۱۴۰۲ با شعار «ما متحدیم» برگزار می‌شود.

وی در ادامه افزود: ۴۰ عنوان برنامه در هفته دفاع‌مقدس توسط سپاه فراهان پیش‌بینی شده که برنامه‌ها در سطح پایگاه‌های مقاومت، حوزه‌های مقاومت و کانون‌های مختلف بسیج پیش‌بینی و برگزار می‌‌شود.

نجفی در ادامه با بیان مهم‌ترین برنامه‌های هفته دفاع‌مقدس در فراهان؛ اظهارکرد: گلباران قبور شهدای فراهان، تکریم خانواده‌شهدا، برگزاری یادواره‌های شهدای روحانی شهرستان و یادواره شهدای شهر تلخاب، روستا های کودزر، غیاث آباد و امیرآباد، افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی و خانه محرومین و افتتاح کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی از مهم‌ترین برنامه های سپاه فراهان در شهرستان فراهان است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان با اشاره به روزشمار هفته دفاع‌مقدس گفت: روزهای هفته دفاع‌مقدس از سی‌و‌یکم شهریور تا هفتم مهرماه به ترتیب به عنوان «پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت، معنویت»، «ولایتمداری، جوانان، علم و دانش‌پژوهی»، «زنان، خانواده و سلامت»، «شهیدان، جانبازان، آزادگان، صلابت و فخرآفرینی»، «دفاع همه جانبه، پشتیبانی مردمی و اصناف، سربازان»، «وحدت ملی، بصیرت، دشمن شناسی و استکبارستیزی»، «نیروهای مسلح، بسیجیان، جهادگران، روحانیت، عشایر، روستاییان و پیش‌مرگان کرد مسلمان» و «فرماندهان، عزت‌مداران و حماسه آفرینان» نامگذاری شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 4 =