شهدای روحانی در جبهه دین و دفاع از دین به رسالت خود عمل کردند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله گفت: جهاد تبیین عرصه باارزش همچون دفاع مقدس است که امروز علما و روحانیون در سنگر جهاد تبیین سعی می‌کنند تا واقعیت‌ها را به مردم بیان کرده و وظیفه روشنگری را انجام دهند و جهاد ادامه دارد.

به گزارش فراهان خبر؛ حجت الاسلام عبدی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌‌الله استان مرکزی با اشاره به عهد و پیمانی که خداوند در عالم ذّر از همه آدمیان گرفته است، گفت: خدا از فرزندان آدم سبت به ربوبیت خود اقرار گرفته است، اینکه خدا را بشناسیم و ستایش کنیم.

وی افزود: دین اسلام شامل دو محتوا ایمان و عمل صالح است، فلسفه‌ وجودی این دین است که از سمبل گل خشکیده به سمبل زیبایی برسد.

عبدی اظهار‌کرد: با شناخت خدا و عمل به دین انسان به سمبل زیبایی دست پیدا می‌کند، ایمان به این دین حد یِقِف ندارد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله گفت: صراط مستقیم با پنج راهبرد مشخص شده‌است، دعوت به دین را انبیاء الهی از آدم تا خاتم ارائه طریق کردند و غدیر خم تا عاشورا تبدیل به ایثار الی‌المطلوب شد.

وی با بیان ‌اینکه امام‌زمان(عج) سکاندار این مسیر الهی می‌باشد، اظهارکرد: انقلاب اسلامی با همراهی امام(ره) و امت اسلامی پرچم‌دار اسلام ناب محمدی است و این انقلاب به ظهور امام‌زمان(عج) وصل خواهد شد.

عبدی اظهارکرد: قرآن سومین راهبرد صراط مستقیم است، رئیس‌جمهور در سازمان ملل قرآن در بالای دست گرفت و به همه دنیا اعلام کرد قرآن کتاب سعادت بشر است و با وجود توطئه دشمن، قرآن ابزار حرکت، توسعه و پیشرفت ما است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه‌روح الله گفت: این مسیر الی‌الله راهزن دارد و پس از ۴۵ سال از انقلاب اسلامی، ابر قدرت‌ها سعی دارند، جلوی توسعه انقلاب را بگیرند اما جبهه حق پیرور است.

وی گفت: سال گذشته دشمن بیشترین فتنه را ایجاد کردند و بر طبل جنگ کوبیدند اما از آن‌جا که این انقلاب ناب محمدی وارث خون‌شهدا است با بصیرت مردم فتنه خنثی شد.

عبدی با بیان اینکه شهدا با تعهدالستی خود ماندگار شدند، گفت: شهدای روحانی پابه‌پای جوانان این مرز و بوم در خط مقدم جبهه‌ها حاضر شدند و علاوه بر جنگ علیه دشمن، با تبیین ارزش‌های دینی و معارف اسلامی در بین رزمندگان و ایثارگران حفظ کردند و ارزش‌های معنوی و ملی را با شهادت تفسیر کردند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله ‌افزود: شهدای روحانی در دو جبهه تبلیغ دین و دفاع از دین به بهترین شیوه به رسالت خود عمل کردند.

وی خاطرنشان‌کرد: جهاد تبیین عرصه باارزش همچون دفاع مقدس است که امروز علما و روحانیون در سنگر جهاد تبیین سعی می‌کنند تا واقعیت‌ها را به مردم بیان کرده و وظیفه روشنگری را انجام دهند و جهاد ادامه دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 2 =