دفاع‌مقدس بهترین الگو برای مشارکت در کشور است

نماینده سابق تفرش، آشتیان و فراهان گفت: دفاع مقدس بهترین الگو برای مشارکت و توسعه کشور است که باید به عنوان الگوی مجاهدت خالصانه، جهاد فی سبیل الله و خدمت به مردم ارائه کنند.

محمد حسینی؛ نماینده سابق تفرش، آشتیان و فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: با حضور چندین کشور دنیا به سرکردگی استعمارهای بزرگ از جمله آمریکا و انگلیس برای از بین بردن انقلاب نوپای ما از طریق کشور عراق توسط صدام جنگ تحمیلی علیه ایران را طراحی کردند.

وی افزود: در این جنگ نابرابر و در شرایطی که هنوز انقلاب اسلامی پایه‌های خودش را محکم نکرده بود، جنگ بر کشور ما تحمل شد.

حسینی اظهارکرد: امام راحل با توسل به خداوند منان و روحیه دادن به تمام جوانان و همچنین حضور فرماندهان جوانی که برای اسلام و میهن از تمام وجودشان گذشتند و با پشتیبانی مردم با وجودتحریم‌ها و کاستی‌ها در مقابل دشمنی که به تمام تجهیزات روز دنیا مجهز بود، ایستاد.

نماینده سابق تفرش، آشتیان و فراهان با اشاره به دستاوردهای بزرگ جنگ تحمیلی اظهارکرد: خودباوری که در بین همه آحاد جامعه ما ایجاد شد یکی از دستاوردهای بزرگ دفاع مقدس بود، اگر امروز نیروهای نظامی ما و انتظامی ما در دنیا به عنوان یکی از قدرت‌های برتر هستند به واسطه خودباوری خودباوری بود که در هشت سال دفاع مقدس ایجاد شد.

وی گفت: امروز اگر ما مجهز به مدرن‌ترین تجهیزات جنگی روز هستیم که به دست پرتوان دانشمندان و مهندسین ایرانی ساخته می‌شهود، این‌ها همه بر اساس باورها و روحیه مقاومت و ایستادگی هشت سال دفاع مقدس است.

حسینی اظهارکرد: امروز کشور عزیزمان ایران در مبارزات آفندی و پدافندی با نیروی ایمان و نیروی انسانی پرتوان و آشنا با علوم جدید در مقابل تمام تجهیزات دنیا ایستاده و آمریکا و تمام ایادیش بعد از ۴۰ سال دشمنی با نظام جمهوری اسلامی عقب نشینی می‌کنند.

نماینده سابق تفرش، آشتیان و فراهان گفت: این خودباوری نشئت گرفته از هشت سال دفاع مقدس بوده است. مدیریت جوان کشور در هر ارگان و نهادی با توسل به خون شهدای دفاع مقدس با الگوگیری از روحیه خدمت به خلق شهدای دفاع مقدس در جهت حل مشکلات مردم عمل کند.

وی گفت: امروز موفقیت‌های در سنگر علم و هسته‌ای کسب کرده‌ایم که حاصل توانمندی دانشمندان ایرانی و نیروهای متعهد داخلی از جمله احمدی روشن و سایر شهدای هسته‌ای ما بوده و این‌ها همه ادامه مسیر فرهنگ «ما می توانیم» است که دفاع مقدس در اذهان مردم و مسئولان ما نهادینه کرد.

حسینی با بیان اینکه دفاع مقدس بهترین الگو برای مشارکت و توسعه کشور است، افزود: حضور و پشتیبانی مردم در جبهه‌ها سبب پیروزی بود و امروزه هم مردم همواره پشتیبان حاکمیت و نظام بوده و باید مسئولان ما از این الگوی مشارکتی در راستای تقویت نظام بهره‌برداری کنند و دفاع مقدس را به عنوان الگوی مجاهدت خالصانه، جهاد فی سبیل الله و خدمت به مردم ارائه کنند.

نماینده سابق تفرش، آشتیان و فراهان افزود:
نیروهای مسلح ما در دوران دفاع مقدس تجربیات ارزشمندی را به دست آوردند، شهید حاج قاسم سلیمانی هم یادی کنیم که نماد قدرت و وحدت ملی ما و نماد استحکام و قدرت ملی بود، بر اساس همین تجربیات دفاع مقدس داعش را منکوب کردند و به ذلت کشاند.

وی گفت: پیروزی ما در دفاع مقدس؛ یعنی تثبیت همه‌ی شعارها و خواسته‌های تحکیمی و استحکامی انقلاب است، امروز اقتدار و نفوذ جمهوری اسلامی در منطقه سبب شده تا کشورهای همسایه برای حفظ امنیت خود دست دوستی به سوی ما دراز کنند و ان شاءالله بزودی پرچم نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان به دست امام زمان(عج) به اهتراز درخواهد آمد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − سه =