تجلیل از خیر مدرسه ساز فراهانی

مراسم تجلیل از خیر مدرسه ساز فراهانی با حضور مدیر آموزش و پرورش فراهان و اهالی روستای ایر برگزار شد.

به گزارش فراهان خبر؛ مراسم تجلیل از خیر مدرسه ساز فراهانی با حضور مدیر آموزش و پرورش فراهان و اهالی روستای ایر برگزار شد.

این مراسم از خیراندیش «حاج ایوب پایداری» در جمع دانش‌آموزان مدرسه شهید عباس‌امیری روستای ایر تجلیل شد.

محمدحسن داودآبادی در این مراسم گفت: اگر فردی برای کسب رضایت الهی قدم بردارد، خداوند هم به کارش برکت خاصی می‌بخشید، مشارکت خیرین در ساخت مدرسه، مصداق بارز باقیات الصالحات و صدقه جاریه است.

وی افزود: امروزه خیران در توسعه علم و فرهنگ نقش بسزایی دارند و با همدلی و اقدامات این خیرین کمبود‌های آموزشی پوشش داده می‌شود.

داودآبادی اظهارکرد: کمک خیرین مدرسه ساز مسیر تعلیم و تربیت را برای دانش‌آموزان هموارتر می‌کنند که‌امیدواریم تلاش خیران همچنان برای این کار پسندیده ادامه پیدا کند.

دبستان فرزندان طبیعت ۳(مدرسه شهید عباس‌امیری) واقع در روستای ایر با مشارکت گروه صنعتی میهن و بنیانگذار نیک‌اندیش حاج ایوب پایداری و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی احداث شده است.

این مدرسه با زیر بنای آموزشی ۱۰۰متر مربع که شامل ۲باب کلاس درس، ۲باب اتاق اداری و یک سالن به طول تقریبی ۸ متر احداث شده است و از ابتدای سال تحصیلی جدید به بهره‌برداری رسیده است.

هزینه این پروژه توسط خیر؛ سه میلیارد و پانصد میلیون ریال و اداره کل نوسازی و اعتبار ۱۲ میلیارد و دویست و پنجاه میلیون ریال اعتبار اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی تأمین شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + دوازده =