رقابت ۱۴۰ نفر در رویداد تولید محتوای دیجیتال

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان مرکزی گفت: پنجمین رویداد تولید محتوا در فضای مجازی با حضور ۱۴۰ نفر در قالب تیم‌های مختلف شرکت‌کننده از هشت تا ۱۰ آذرماه در اراک برگزار می‌شود.

به گزارش فراهان خبر؛ علی جعفری، در گفتگو با «دیار آفتاب»؛ با اشاره به اینکه مرحله استانی پنجمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج به‌صورت متمرکز در استان مرکزی آغاز به کار خواهد کرد، گفت: این رویداد از هشت لغایت ۱۰ آذرماه در مرکز استان برگزار می‌شود.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان مرکزی اظهار کرد: برگزاری این رویداد، فرصت ارزشمندی است تا خلاقیت نوجوانان و جوانان در عرصه تولیدات رسانه‌ای به عرصه ظهور گذاشته شود و بتوانند استعدادهای خود را در یک رقابت سالم به نمایش بگذارند.

جعفری با بیان اینکه این رویداد در دو بخش حرفه‌ای و آماتور برگزار می‌شود، افزود: رویداد در چهار رشته اصلی نرم‌افزار، بازی، پویانمایی و موشن گرافیک به‌صورت حضوری و در رشته‌های طراحی و ویدئو گرافیک به‌صورت غیر حضوری با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

جعفری با بیان اینکه در این رویداد شرکت‌کننده‌ها به‌مدت ۴۸ ساعت با هم به رقابت خواهند پرداخت، گفت: علاوه بر جوایز ارزنده برای تیم‌های برتر جمعاً به ارزش ۸۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال، برگزیدگان مرحله استانی به رویداد ملی کشوری تولید محتوای دیجیتال بسیج راه پیدا خواهند کرد. 

وی بیان کرد: تعداد شرکت کنندگان در بخش‌های حضوری و غیرحضوری ۱۴۰ نفر می‌باشد.

انتهای پیام /

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 1 =