دستگیری کلاهبردارحرفه‌ای سکه‌های تقلبی در فراهان

فرمانده انتظامی شهرستان فراهان از شناسایی و دستگيري یک متهم به کلاهبرداری و کشف 4 قطعه سکه تقلبی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سعید حسنی در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای سکه‌های تقلبی در فراهان گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر فروش تعدادی سکه تقلبی توسط فردی سودجو در بازار، پی‌گیری موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با حضور مأموران پلیس آگاهی فراهان در محل و در بررسی اظهارات تعدادی از بازاریان مشخصات ظاهری وی به کلیه گشتی‌ها اعلام که در ادامه متهم زمانی که قصد فروش سکه داشت توسط پلیس شناسایی و بلافاصله دستگیر شد.

حسنی با بیان این که مأموران در بازرسی از کیف همراه متهم تعداد ۲ عدد سکه تقلبی تمام بهار آزادی و تعداد ۲ قطعه ربع سکه تقلبی کشف کردند، گفت: متهم دستگیرشده که اهل یکی از استان‌های غربی کشور است در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به جرم خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان فراهان اظهار کرد: تحقیقات از متهم به دلیل تحت تعقیب بودن از سوی پلیس آگاهی دیگر شهرستان‌ها جهت کشف سایر جرایم احتمالی ادامه دارد.

وی از شهروندان خواست که در خرید و فروش سکه و طلاجات دقت لازم را بعمل آورده و خریدار و یا فروشنده احراز هویت و از اصالت کالا مطمئن شده و از خرید اینگونه اقلام از افراد ناشناس خودداری و در صورت برخورد با موارد مشکوک مراتب را رد اسرع وقت به ۱۱۰ اطلاع دهند.
انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + هفت =