داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

صهیونیست ها به پایان خود نزدیک می شوند

نمایش خبر : 22 | تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1399
به گزارش فراهان خبر؛ رضا خادمی در گفتگو با خبرنگار عصرهامون، با اشاره به آخرین جمعه ماه رمضان که به نام روز جهانی قدس نامگذاری شده است، بیان کرد: بنیان گذار انقلاب اسلامی با این تدبیر حکیمانه خود نشان داد که فلسطین مسأله اصلی جهان اسلام است.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: از ۴۱ سال قبل که به تدبیر و پیشنهاد امام خمینی (ره) آخرین جمعه ماه رمضان به نام روز قدس نامگذاری شده، نه تنها ملت مسلمان ایران بلکه تمام ملت های آزاده های جهان با حضور در راهپیمایی این روز حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام می کنند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه امسال شیوع ویروس کرونا موجب شده که راهپیمایی روز جهانی قدس برگزار نشود، اما مسلمانان و تمام ملل جهان با برنامه های مختلف،از مردم فلسطین حمایت خواهند کرد.

خادمی اظهار کرد: اساس و شالوده رژیم صهیونیستی با خونریزی و جنایت همراه بوده است و به همین دلیل اکنون می بینیم که سردرمداران این دولت جنایت های فراوانی را علیه مسلمانان مرتکب می شوند.

این کارشناس مسائل سیاسی افزود: نابودی این رژیم، تعامل و همچنین همبستگی تمام ملل اسلامی را می خواهد که البته پیش از آن، ملت ها باید مقابل حکام کشورهای اسلامی که در کنار صهیونسیت ها هستند، بایستند.

وی گفت: رژیم صهیونیستی با حمایت مستقیم انگلیس و برخی از کشورهای غربی تشکیل شد که متاسفانه برخی از کشورهای عربی و اسلامی هم این دولت جعلی را به رسمیت شناختند.

خادمی خاطرنشان کرد: بعد از انقلاب اسلامی و بیداری ملل اسلامی، رژیم صهیونیستی هم به پایان خود نزدیک می شود و قطعا آن روز بسیار نزدیک است.

حمایت از مردم مظلوم فلسطین وظیفه ای انسانی است

دادخدا خدایار کارشناس سیاسی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار ما، بیان کرد: مردم مظلوم فلسطین همواره مورد ظلم و ستم رژیم غاصب صهیونیستی هستند بنابراین همه مسلمین و آزادگان جهان باید در برابر این جنایات اسراییل بایستند و صدای اعتراض خود از اقدامات ضد بشری وجنایتکارانه رژیم جعلی اسراییل را به گوش جهان برسانند.

وی افزود: امام علی(ع) می فرمایندهمیشه دشمن ستمکار و یاور ستمدیده باشید براین اساس هر انسانی که فطرت بشر دوستانه او زنده باشد، می بیند که رژیم صهیونیستی یک رژیم متجاوز و اشغالگر است که با زور و با بهانه های واهی سرزمین فلسطین را اشغال کرده و مردم آن را آواره کرده است و هر روز بر ظلم و ستم خود بر مردم مظلوم فلسطین می افزاید.

وی خاطرنشان کرد:هر فرد آزاده ای می تواند این مخالفت با اسراییل غاصب را با روش های مختلف ابراز کند این حمایت از قدس شریف چه  رویارویی مستقیم باشد و چه از طریق رسانه ها وبرگزاری راهپیمایی پسندیده و ضروری است.

خدایار تاکید کرد:امام خمینی (ره) با تدبیر، جمعه پایانی ماه رمضان را روز قدس اعلام کرد تا هر ساله موضوع فلسطین را به جهانیان یادآوری کنند و مبارزه با رژیم جعلی اسراییل تا آزادی قدس شریف ادامه یابد.

وی اذعان کرد: حضور در راهپیمایی روز قدس و حمایت از ملت مظلوم فلسطین وظیفه انسانی هر فردی است و هر انسان آزاده ای باید با هر روش ممکن مخالفت و انزجار خود از اقدامات ظالمانه اسراییل را ابراز کند.

وی حمایت برخی دولت های غربی و عربی از رژیم صهیونیستی را خیانت اشکار به ملت فلسطین دانست و تصریح کرد: همه وجدان های بیدار و آزاده باید به حمایت ملت مظلوم فلسطین برخیزند اما وظیفه مسلمانان سنگین تر است چراکه هر مسلمانی که فریاد کمک خواهی مسلمانی را شنیده و به کمکش نشتابد مسلمان نیست از سوی دیگر قدس قبله اول مسلمانان و برای مسلمانان مقدس است و وظیفه مسلمانان در قبال آن سنگین تر است.

خدایار افزود: رژیم منحوس اسراییل به دنبال تسلط از نیل تا فرات است و این موضوع اتحاد همه جانبه مسلمانان منطقه برای نابودی این رژیم جعلی را ضروری تر کرده است، حضرت امام خمینی(ره) فرمودند مسلمانان باید وحدت داشته باشند و این رژیم جعلی را نابود کنند و این وحدت مسلمین برای نابودی اسراییل لازم و ضروری است، به فرموده امام خمینی (ره) اسراییل باید از بین برود چرا که هویت این رژیم صهیونیستی جعلی است و باید برای همیشه نابود شود.


انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir