داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

بازخوانی عملیات بیت المقدس راه کار عبور از مشکلات است

نمایش خبر : 12 | تاریخ انتشار : 2 خرداد 1399

به گزارش فراهان خبر به نقل از دیار آفتاب؛ ‌سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در آیین اکران فیلم شهید "تقی مهدی سلطانی" با اشاره به عملیات بیت المقدس گفت: آن چیزی که باعث آزاد سازی خرمشهر شد عمل صالح با رعایت دو شرط اخلاص در نیت و عمل رزمندگان اسلام بود که توانست آنها را در برابر زورگویان عالم پیروز کند.

وی افزود: رزمندگان اسلام در دفاع مقدس و عملیات بیت المقدس مخلصانه به میدان آمدند و مردم هم با همه توان جبهه ها را پشتیبانی کردند که این باعث شد خداوند هم به کار آنها برکت دهد و عنایت ویژه داشته باشد.

فرمانده سپاه روح الله اظهارداشت: مخلصانه به میدان آمدن و توکل بر خداوند متعال کلید موفقیت در عملیات بیت المقدس است که بارها در انقلاب اسلامی این کلید استفاده شده و ثمرات و برکات فراوانی نیز داشته است.

وی بابیان اینکه امروز کلید عبور از مشکلات فعلی مخلصانه به میدان آمدن،تکیه بر توان داخلی و توکل بر قدرت و اراده خداوند است،افزود: همچنین آزادسازی خرمشهر درس های بزرگ دیگری دارد که امروز بازخوانی آنها می تواند راهگشای مناسبی برای حل مشکلات باشد.

فرمانده سپاه روح الله در پایان خاطر نشان کرد: اگرچه تاکنون جوانان ایران اسلامی توانسته‌اند به خوبی از آموزه های آزادسازی خرمشهر استفاده کنند اما نیاز به یک فراگیری در این خصوص داریم.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir