داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

مقاومت، تنها گزینه در برابر تروریسم و اشغالگری است

نمایش خبر : 28 | تاریخ انتشار : 6 خرداد 1399
به گزارش فراهان خبر به نقل ازشبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز ( دوشنبه) در صفحه توئیترش ضمن تبریک بیستمین سالگرد پیروزی مردم لبنان، راهبرد مقاومت را تنها گزینه در برابر تروریسم، اشغالگری و سلطه و مسیر رهایی قدس شریف برشمرد.

در این توئیت آمده است: «بیستمین سالروز پیروزی مردم لبنان بر صهیونیست‌ها و اخراج آنها از جنوب لبنان بر ملت و دولت لبنان مبارک باد.»

وزارت امور خارجه ایران می‌افزاید: «راهبرد مقاومت، تنها گزینه در برابر تروریسم، اشغالگری و سلطه و مسیر رهایی قدس شریف و همه سرزمین‌های اشغالی است.»

 گفتنی است، محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران نیز در پیام‌هایی جداگانه به همتای لبنانی و دبیرکل حزب الله لبنان این پیروزی را تبریک گفت.

وی با اشاره به انسجام مردم لبنان و دولت و ارتش این کشور با مقاومت، به عنوان رمز پیروزی‌ها علیه دشمن صهیونیستی، برای دولت و ملت لبنان و خانواده شهدا و جانبازان مقاومت عزت و سربلندی آرزو کرد.

علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران نیز پیش از این در پیامی به دولت، ملت و مقاومت در لبنان به مناسبت سالگرد آزادسازی جنوب این کشور، بر نقش مقاومت و حزب‌الله در دفاع از لبنان و کوتاه کردن دست صهیونیست‌ها تأکید کرد.
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir