داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

رزمایش کمک مؤمنانه آثار و برکات زیادی به همراه دارد/ همه برای رسیدن جامعه و مردم به آرامش تلاش کنند

نمایش خبر : 25 | تاریخ انتشار : 13 مرداد 1399

به گزارش فراهان خبر؛ ابوالفضل شهرجردی ملی‌پوش کاتای ایران در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به برگزاری رزمایش کمک مؤمنانه گفت: متأسفانه ویروس کرونا و شیوع گسترده آن در کشور مشکلاتی را برای برخی از مشاغل و خانواده‌ها ایجاد کرده که برگزاری رزمایش کمک مؤمنانه بسیار می‌تواند در کمک به این افراد مؤثر واقع شود.

وی افزود: رزمایش کمک مؤمنانه یک اقدام بسیار به موقع و به جا بود که با تدبیر مقام معظم رهبری در کشور راه اندازی شد و صحنه هایی از ایثار و خدمت رسانی را بار دیگر در کشور متجلی کرد.

شهرجردی اظهار کرد: خوشبختانه رزمایش کمک مؤمنانه در طول این مدت آثار و برکات بسیار فراوانی به همراه داشت و نیاز است این اقدام خداپسندانه و نیکو تا پایان شرایط کرونایی استمرار داشته باشد.

وی ادامه داد: راه اندازی رزمایش کمک مؤمنانه در کشور نه تنها یک نیاز مهم محسوب می شود بلکه یک رسالت سنگین برای مسئولین و افراد توانمند بود که خوشبختانه به خوبی انجام شد.

ملی‌پوش کاتای ایران با اشاره به ضرورت نقش آفرینی همه مردم در پویش همدلی و مواسات بیان کرد: به عنوان یک ورزشکار از کلیه اقشار مردم و افرادی که توانایی کمک دارند دعوت می کنم در این اقدام مشارکت داشته باشند و به اندازه سهمی که می توانند داشته باشند برای کمک به افراد آسیب دیده دریغ نکنند.

وی افزود: همه باید برای رسیدن جامعه و مردم به آرامش نقش آفرینی کنند و امروز که در شیوع موج دوم قرار گرفته ایم باید نسبت به رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل های بهداشتی حساس تر باشیم.

شهرجردی در پایان خاطر نشان کرد: امروز مقابله با کرونا مهمترین موضوعی است که کشور با آن مواجه شده و مهمترین مطالبه مردم هم نیز است و همه باید در راستای این مطالبه مهم تلاش و نقش‌آفرینی کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir