داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

جنگ امروز جنگ رسانه هاست/ عزاداری محرم با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود

نمایش خبر : 27 | تاریخ انتشار : 23 مرداد 1399

به گزارش  فراهان خبر به نقل از دیار آفتاب؛ حجت الاسلام عبدی نماینده ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی امروز به مناسبت هفته خبرنگار به همراه سرهنگ شهرجردی معاون روابط عمومی و سرهنگ ربیعی مسئول بسیج رسانه استان مرکزی با حضور در دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب، این روز را به خبرنگاران این پایگاه خبری تبریک گفتند.

حجت الاسلام ماشالله عبدی در این دیدار با بیان اینکه فعالیت در کشور اسلامی ایران تماما خیر و نیکی است، گفت: تلاش همه افراد باید در راستای ظهور حضرت حجت(عج) باشد و خبرهایی هم که کار می شود از جمله گزارش و عکس و فیلم و مصاحبه و ... باید در همین جهت باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه این روزها شایعات و سخنان بسیاری در رسانه های مختلف و فضای مجازی منتشر می شود، گفت: امروز جنگ، جنگ رسانه ها است و رسانه های کشور باید اخبار را به درستی و بدون هرگونه شبهه ای منعکس کنند تا تردیدی در دل مردم ایجاد نشود. همچنین نباید با وارونه جلوه دادن اخبار از کاه، کوه ساخت و یا بالعکس.

عبدی با اشاره به نزدیک شدن به ایام محرم، گفت: قطعا باید عزاداری محرم با پروتکل های بهداشتی برگزار شود؛ البته مردم و هیئت ها هم باید موارد بهداشتی را رعایت کنند و با فاصله گذاری اجتماعی به برپایی عزای سید الشهدا بپردازند. حتی می توان با نذر ماسک های بهداشتی به برگزاری بهتر و بهداشتی تر مراسمات کمک کرد. البته همه باید دعا کنیم تا با کمک اهل بیت(ع) از این بلا نجات پیدا کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به ناآرامی هایی که در اطراف ایران اسلامی در جریان است، امنیت کشور بزرگترین نعمتی است که امروزه از آن برخورداریم.

عبدی، خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال آن است تا کشور را به هم بریزد و زمان هم برای در نظر گرفته است که واژه تابستان داغ به همین منظور استفاده می شود. البته همیشه مکر و توطئه های دشمنان بوده و امروز هم از این قاعده مستثنی نیست به طوری که شرایط سخت تر از امروز را هم داشته ایم و امیدواریم تا توطئه های آنها نقش بر آب شود و به خودشان برگردد.

در پایان این دیدار حجت الاسلام عبدی با تقدیم هدیه ای، از زحمات خبرنگاران این پایگاه خبری تقدیر کردند.

 

 

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir