داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

اردوهای جهادی یک ظرفیت بسیار موثر برای خود سازی و تربیت نیروی انسانی است

نمایش خبر : 32 | تاریخ انتشار : 23 مرداد 1399

به گزارش فراهان خبر به نقل از دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی در شورای آموزش و پرورش استان که عصر امروز برگزار شد، گفت: در طی ۴ سال گذشته استان مرکزی به صورت متوالی در نهضت سواد آموزی رتبه برتر را کسب کرده و این قابل تحسین است و البته باید استمرار داشته و حمایت ها هم باید ادامه دار باشند.

وی افزود: استان مرکزی با توجه به ظرفیت های بسیار بزرگی که دارد باید در حوزه فرهنگ، تحصیل، آموزش و سواد آموزی پیشتاز باشد.

استاندار مرکزی با اشاره به ظرفیت های بی نظیر اردوهای جهادی بیان کرد: اردوهای جهادی یک ظرفیت بسیار موثر برای خود سازی و تربیت نیروی جهادی است و امسال نیز مبلغ یکصد میلیون تومان در این خصوص اختصاص داده خواهد شد.

وی افزود: به جهت عملکرد درخشان اردوهای جهادی در طرح هجرت نیازمند این هستیم که اقدامات انجام شده بازتاب داشته باشند و هم بتوانیم نقاط ضعف و خلاء های موجود را بهتر شناسایی کنیم.

آقازاده با اشاره به شروع سال تحصیلی گفت: امیدواریم برخورد مردم با ویروس کرونا به گونه ای باشد که زمان بازگشایی مدارس وضعیت سفید در استان داشته باشیم و فرضیه ما باید در روی وضعیت سفید باشد.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه شروع سال تحصیلی پانزدهم شهریور ماه تعیین شده است فعالیت دستگاه های آموزشی باید طبق تصمیمات و مصوبات ستاد مبارزه با کرونا باشد.

انتهای پیام/ 

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir