داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

رژیم سعودی و امارات در منطقه نقش مخرب دارند

نمایش خبر : 15 | تاریخ انتشار : 25 شهریور 1399

به گزارش فراهان خبر به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛«عبدالملک الحوثی» رهبر انصارالله یمن، امروز (دوشنبه)، در سخنرانیش به خطر عربستان سعودی و امارات در منطقه پرداخت و درباره آن هشدار داد.

 
به گزارش شبکه «المیادین»، رهبر انصارالله یمن در این خصوص گفت: «نقش نظام سعودی و امارات در منطقه مخرب است و در کنار دشمنان ایستاده‌اند».
 
رهبر انصارالله یمن همچنین گفت: «در منطقه به مرحله‌ای رسیده‌ایم که برخی رژیم‌ها در کنار دشمن و علیه پاسداری از مقدسات ایستاده‌اند. دو رژیم مزدور سعودی و امارات در این مرحله و امثال آنها برای امت خطر محسوب می‌شوند. این دو رژیم و رژیم آل خلیفه آماده انجام هر گونه توطئه علیه منطقه هستند».
 
رهبر انصارالله ادامه داد: «رژیم سعودی و امارات و آل خلیفه بیمی ندارند از اینکه در کنار دشمنان امت در توطئه‌ها بایستند. عادی‌سازی روابط رژیم‌های مزدور [با رژیم صهیونیستی] در روندی تصاعدی علیه مردم منطقه، از حالت محرمانه خارج و علنی شده است. این رژیم‌ها کجا و صلح کجا! صلحی که ادعایش را می‌کنند در حالی که در توطئه‌ها در منطقه و جنگ آمریکا در منطقه مشارکت دارند».
 
وی افزود: «این رژیم‌ها به مرحله‌ای عجیب از مزدوری رسیده‌اند زیرا به آمریکا پول می‌دهند تا طرح‌هایش را اجرا کند».
 
رهبر انصار در ارتباط با نشست اخیر اتحادیه عرب گفت: «چیزی که در آنچه "اتحادیه عرب" می‌خوانند، رخ داد، برای فلسطینی‌ها و برای ما عجیب نبود ما بیش از این را انتظار داریم. روند انحرافی این رژیم‌ها بسیار خطرناک است زیرا آنها برای ترویج عادی‌سازی روابط [با رژیم صهیونیستی] و مجاب کردن امت [اسلامی برای این کار] تلاش‌ می‌کنند. 
 
عبدالملک الحوثی در ادامه گفت: «رژیم‌های سعودی، امارات و آل خلیفه مزدور، خائن و وابسته به دشمنان هستند. تعامل با آنها جنایت و خیانت است. این رژیم‌ها به مرحله افتخار به روابط با صهیونیست‌ها رسیده‌اند و رفتاری متنزل دارند».
 
رهبر انصارالله ادامه داد:‌ «شکی نیست که این رژیم‌ها شکست خواهند خورد و آمریکایی‌ها واسرائیلی‌ها از آنها سواستفاده خواهند کرد و اموال آنها را به نفع اسرائیل خواهند دوشید».
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
ارتباط مردمی
salamup.ir