داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

اقدامات جهادی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) نشان از تخصص همراه با معنویت و اخلاص است

نمایش خبر : 15 | تاریخ انتشار : 7 مهر 1399

به گزارش فراهان خبر به نقل از دیار آفتاب؛ صبح امروز سرهنگ پاسدار غلامرضا کریمی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی به همراه جمعی از کارکنان این اداره طی بازدیدی از روند اجرایی پروژه شهید صیدی اراک ضمن خداقوت به کارکنان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) از پروژه در دست اجرا بازدید کردند.

سرهنگ کریمی در حاشیه این بازدید گفت: خدمات مجموعه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در بخش های مختلف نظیر انرژی، عمرانی، راه سازی  نشان از توانایی بالای این مجموعه خدمات رسان همراه با تخصص است که همگان بر این موضوع صحه می گذارند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) را محلی برای تربیت پیمانکاران خرد و کلان در حوزه های گوناگون دانست و گفت: تربیت جوانان مومن و انقلابی امروز یکی از وظایف اصلی این قرارگاه بزرگ است چرا که تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی نیازمند داشتن نیروی انسانی توانمندو کارآمد است.

کریمی تاکید کرد: تقویت کارگاه های کوچک و حمایت از کارخانه های استان از اقدامات خوب قرارگاه در استان بود که زمینه سازی اشتغال و فروش تولیدات محصولات بومی را برای این تولیدکنندگان فراهم آورد.

وی با اشاره به خدمات گسترده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در شهر اراک اظهار داشت: ساخت بزرگ ترین تقاطع غیر همسطح در استان با عنوان آزادگان و سازه های عمرانی دیگر خود گواه خدمت رسانی بی منت از سوی این مجموعه عظیم است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی نظر نداشتن به منافع شخصی را از امتیازات این قرارگاه سازندگی عنوان کرد و گفت: در پروژه های انجام شده همواره دیده ایم با در نظر گرفتن کیفیت و سرعت و تکیه بر روحیه جهادی و سرلوحه قراردادن انگیزه های انقلابی و ولایی سبب موفقیت چشم گیر این مجوعه متخصص و متعهد شده است.

کریمی در پایان خاطرنشان کرد: از مسئولین انتظار می رود همچون گذشته از توانایی های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) برای رضایتمندی و خدمت بیشتر به مردم شریف استان استفاده کافی و وافی را ببرند.

 

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir