داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذر در دو سطح ملی و استانی

نمایش خبر : 17 | تاریخ انتشار : 1 آبان 1399

به گزارش فراهان خبر به نقل از دیار آفتاب؛ احسان ربیعی، مسئول سازمان بسیج رسانه استان مرکزی با بیان اینکه جشنواره رسانه ای ابوذر هر ساله در دو سطح ملی و استانی برگزار می شود، اظهار داشت: در این جشنواره آثار تولیدی رسانه های کشور طی بازه زمانی دی ماه سال ۹۸ تا آذر ماه سال ۹۹ به دبیرخانه استانی ارسال و در سطح استان به رقابت می پردازد.

وی افزود: هر ساله آثار برگزیده استانی توسط دبیرخانه هر استان به دبیرخانه مرکزی در تهران ارسال و در رقابت ملی شرکت داده می شد، اما طی دو سال اخیر با راه اندازی پایگاه ویژه جشنواره به نشانی aboozarha.ir امکان ارسال مستقیم و هم زمان آثار به دبیرخانه مرکزی فراهم شده است.

مسئول بسیج رسانه استان مرکزی در خصوص نحوه دریافت آثار برای جشنواره استانی گفت: اصحاب رسانه استان می توانند آثار خود را هم زمان با ثبت و بارگزاری در پایگاه جشنواره، به شماره ۰۹۱۸۴۰۴۸۴۹۰ در پیام رسان ایتا یا تلگرام ارسال نموده و ارسال اثر خود را به همان شماره پیامک نمایند.

 ربیعی هم چنین درباره جشنواره استانی ابوذر سال ۹۸ نیز تصریح کرد: سال گذشته به دلیل وقوع حوادث متعدد در پاییز و زمستان که نهایتا به فراگیری کرونا رسید، برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره استانی به تعویق افتاد، لذا در جشنواره امسال آثار سال گذشته نیز در رقابت شرکت داده خواهند شد.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
ارتباط مردمی