داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

توزیع ۵۰ سری جهیزیه بین زوج های نیازمند استان مرکزی

نمایش خبر : 16 | تاریخ انتشار : 1 آبان 1399

به گزارش فراهان خبر به نقل از دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار وحید مداحی جانشین سازمان بسیج سازندگی سپاه روح الله گفت: به مناسبت ایام ولادت با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) تعداد ۵۰ سری جهیزیه ویژه زوج های جوان مناطق محروم استان توزیع خواهد شد.

وی افزود: خدمت به محرومان جامعه و محرومیت‌زدایی از افتخارات بسیج است و تفکر بسیجی در دوران دفاع مقدس از عوامل اصلی نجات کشور بود.

مداحی از تهیه و توزیع ۵۰ سری جهیزیه ویژه زوج های جوان مناطق محروم استان مرکزی در راستای حمایت از تولید ملی از کالاهای ایرانی خبر داد و گفت: تمام جهیزیه‌ها در راستای کمک به تولید ایرانی و ایجاد اشتغال و تشکیل زندگی خانواده ایرانی از کالاهای ایرانی انتخاب شده‌اند.

جانشین بسیج سازندگی سپاه روح الله با بیان اینکه جهیزیه های تهیه شده ویژه نیازمندان ومحرومین خواهد بود گفت: با پیگیرهای انجام شده و شناسایی های صورت گرفته در این نوبت ۵۰ سری جهیزیه به ارزش یک میلیارد تومان در اختیار زوج های جوان قرار می گیرد.

مداحی افزود: خدمت به محرومان جامعه و محرومیت‌زدایی از افتخارات بسیج است و تفکر بسیجی در دوران دفاع مقدس از عوامل اصلی نجات کشور بود.

جانشین سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی با اشاره به اینکه این اقدام با هدف ترویج ازدواج آسان و حمایت از کالای داخلی در حال برگزاری است گفت: تمام کالا‌های تهیه شده در این طرح از قبیل فرش، یخچال، اجاق گاز و سایر ملزومات خانگی کالای ایرانی بوده و تولید داخل است.

مداحی خاطر نشان کرد در یکسال اخیر حدود ۱۱۰۰سری جهیزیه توسط بسیج سازندگی سپاه روح ا... در سطح استان توزیع شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
ارتباط مردمی