داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

کریمی گفت: واحد تولیدی کبیر فراهان از پر تیراژترین و از افتخارات صنعتی استان به شمار می‌رود، بنابراین پیگیری‌های لازم در خصوص رفع مشکلات آن در کمیسیون صنایع مجلس در اسرع وقت انجام می‌شود.

نمایش خبر : 98 | تاریخ انتشار : 18 دی 1399

به گزارش  فراهان خبر؛ علی اکبر کریمی، نماینده معین شهرستان های تفرش، آشتیان و فراهان در بازدید از گروه صنعتی کبیر در شهرک صنعتی شهر فرمهین گفت: رفع مشکلات صنعتی و حمایت از فعالان بخش صنعتی شهرستان فراهان ضروری است.

وی افزود: افزایش اشتغال و حمایت از تولید باید در اولویت اقدامات قرار گیرد بنابراین مشکلات صنعتی شهرستان فراهان با جدیت پیگیری شود.

کریمی با بیان اینکه مهمترین مشکل این واحد تولیدی، تامین مواد اولیه مورد نیاز از صنایع پتروشیمی است، گفت: این واحد تولیدی از پر تیراژترین و از افتخارات صنعتی استان به شمار می‌رود، بنابراین پیگیری‌های لازم در خصوص رفع مشکلات آن در کمیسیون صنایع مجلس در اسرع وقت انجام می‌شود تا سهمیه لازم برای تامین مواد اولیه این واحد تولیدی فراهم شود.

نماینده معین شهرستان های تفرش، آشتیان و فراهان خاطرنشان کرد: حمایت از واحدهای تولیدی، افزایش تولید و اشتغال و بهبود شرایط اقتصادی را به همراه دارد بنابراین در راستای رفع مشکلات فعالان اقتصادی ، باید گام های موثرتری برداشت.

 گروه صنعتی کبیر با ۴ کارخانه زر بافت، آذرخش، بافت فرمهین و کبیرریس در شهرک صنعتی فراهان برای جوانان فراهانی اشتغالزایی کرده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/


دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
منشور اخبار
ارتباط مردمی