داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

عملیات اجرایی ۲ نیروگاه خورشیدی در شهرستان فراهان پایان یافت

نمایش خبر : 63 | تاریخ انتشار : 30 بهمن 1399
مهاجرانی، رئیس شبکه توزیع برق فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: یکی از این نیروگاه‌های خورشیدی ۸۹ کیلوواتی است که با مشارکت بخش خصوصی و با سرمایه‌گذاری ۱۰میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال ایجاد شده و نیروگاه خورشیدی ۱۵ کیلوواتی دیگری نیز در امامزاده مشهد زلف آباد با سرمایه‌گذاری پنج میلیارد ریال از سوی اوقاف در فراهان مستقر شده است.
وی افزود: ۱۵ طرح برق رسانی با اعتبار ۳۵ میلیارد ریال تا پایان امسال در سطح شهرستان فراهان در مدار مصرف قرار می‌گیرد.
رئیس شبکه توزیع برق فراهان اظهارکرد:‌ ۱۹طرح حوزه برق از ابتدای سال جاری تاکنون با اعتبار ۵۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در فراهان به بهره‌برداری رسیده است.
وی گفت: مجموع طرح‌هایپیش‌بینی شده حوزه برق برای سال جاری ۳۴ فقره بوده که برای اجرای آن‌ها ۹۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری برآورده شده بود.
مهاجرانی افزود: نماینده عالی دولت در استان مدیران دستگاه های اجرایی را مکلف کرده است که ۲۰درصد از برق مصرفی دستگاه خود را از محل منابع تجدید پذیر تامین کنند که ایجاد نیروگاه خورشیدی از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه در فراهان در راستای عملیاتی کردن این تکلیف بوده است.
مدیر توزیع برق فراهان با بیان اینکه شبکه برق روستاهای مسن آباد، وزیرآباد و میجان اصلاح شده و تا پایان سال ۷۹ اصله تیربرق در روستاهای مشهدالکوبه و ۴۱ اصله تیر برق نیز در روستای ویسمه انجام می‌شود و در هفت روستای دهستان مشهدالکوبه نیز طرح‌هایی در دست انجام است. 
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
منشور اخبار
ارتباط مردمی