داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

فرمان ۷سال گذشته دولت راهگشای کشور نیست/ بانک‌ها، مالیات و تامین اجتماعی، خودشان مانع تولید هستند

نمایش خبر : 11 | تاریخ انتشار : 18 فروردین 1400

به گزارش فراهان خبر؛ «علیرضا شهبازی»، نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به اینکه متاسفانه شعار جهش تولید که سال قبل مقام معظم رهبری مطرح کردند در بسیاری از بخش ها آنگونه که باید محقق نشد گفت: دولت آنگونه که باید نتواست در زمینه تحول و جهش تولید موفق باشد از این رو رهبر معظم انقلاب امسال را نیز با شعار تولید نامگذاری کردند.

شهبازی با اشاره به اینکه اگر دولت بخواهد امسال را نیز با همان فرمان قبلی حرکت کند نمی تواند در ماه های باقی مانده از مسئولیت خود عملکرد مثبتی از خود برجای بگذارد تصریح کرد: دولت باید موانع سرمایه گذاری و تولید را از جلوی پای سرمایه گذاران بردارد والا حرکت با همان فرمانی که طی 7 سال و نیم بوده راهگشا نخواهد بود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه صف های مرغ در همه جای کشور نشان می دهد دولت اراده ای برای حل مشکل معیشت مردم ندارد تاکید کرد: دولت از ابتدا درگیر حاشیه بود در حالی که باید با احساس مسئولیت به مشکلات مردم رسیدگی کرده و توجهشان به داخل کشور باشد دولت تمام چشمش را به بیرون از کشور دوخته است.

شهبازی با اشاره به اینکه برخی سازمان ها مانند بانک ها، تامین اجتماعی و امور مالیاتی خودشان مانع بر سر راه تولید هستند عنوان کرد: دست و پای تولیدکنندگان در دام این سازمان ها گرفتار شده و همین باعث شده است که تولید در کشور به سمت تعطیلی برود.

نماینده مردم نهاوند در مجلس با بیان اینکه وقتی کشوری با مشکل تحریم های بین المللی مواجه است برای جبران آن به واحدهای تولیدی کمک می کند تا اقتصاد داخلی را به حرکت در آورد تاکید کرد: متاسفانه در کشور ما دولت نه تنها به کارگاه های تولیدی کمک نکرد بلکه مانعی بر مسیر آنها نیز ایجاد می کند.

وی با اشاره به اینکه عید مردم در صف های مرغ گذشت و دولت هیچ اقدامی برای ساماندهی بازار نکرد خاطرنشان کرد: دولت صف های مرغ را برای ماه رمضان جمع کند و با احساس مسئولیت بیشتر نسبت به تنظیم بازار اقدام کرده تا از افزایش قیمت کالاهای اساسی جلوگیری شود.

انتهای پیام/ک

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
منشور اخبار
ارتباط مردمی