داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

اعمال قانون ۸۰ هزار خودرو در طرح محدودیت تردد در استان مرکزی

نمایش خبر : 28 | تاریخ انتشار : 10 مرداد 1400

به گزارش فراهان خبر به نقل از دیار آفتاب؛حسینی رئیس پلیس راهور استان مرکزی در ستاد مقابله با کرونای استان مرکزی گفت: از ابتدای امسال بیش از ۸۰ هزار خودرو در سطح استان در طرح محدودیت تردد اعمال قانون شده اند که حدود یک چهارم کل خودروهای استان محسوب می شود.

حسینی اظهار کرد: شب گذشته با توجه به پیروزی تیم پرسپولیس در لیگ برتر شاهد گسیل حجم عظیمی از خودروها به سمت خیابان های شهر بودیم که بیش از ۳ هزار خورو اعمال قانون انجام شد.

وی ادامه داد: متاسفانه در شرایطی که بسیاری از پارک ها و اصناف باز هستند و تا پاسی از شب فعالیت می کنند محدودیت تردد جدی گرفته نمی شود و تاثیر چندانی بر روی کنترل تردد شبانه ندارد و نیاز است هنگام محدودیت تردد اصناف و پارک ها فعالیت خود را متوقف کنند.

دستگاه قضایی با ترک فعل مدیران برخورد جدی و قانونی خواهد داشت

خیرمند معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مرکزی گفت: کلیه مشاغلی که در شرایط قرمز بودن کرونا تعطیلی آنها اعلام شده باید نسبت به تعطیلی آنها سریعا اقدام شود و اگر در طی دو روز آينده این مسئله صورت نپذیرد دستگاه قضایی با ترک فعل مدیران برخورد جدی و قانونی خواهد داشت.

خیرمند اظهار کرد: کوتاهی در خصوص سلامت مردم قابل قبول نیست و دستگاه قضایی اراده و عزم جدی برای اجرای قانون در خصوص عدم رعایت پروتکل های بهداشتی را دارد.

وی خاطرنشان کرد: هر دستگاهی اعم از دانشگاه و اتاق اصناف برای پلمپ واحدهایی که پروتکل ها را رعایت نمی کنند اقدام کنند از نظر دستگاه قضایی وجاهت قانونی دارند.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
ارتباط مردمی