داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

۵۲درصد مردم استان هر دو دوز واکسن کرونا را تزریق کرده اند

نمایش خبر : 85 | تاریخ انتشار : 10 آبان 1400

به گزارش فراهان خبر به نقل از دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی در جلسه شورای اداری استان که با حضور نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، با بیان اینکه ۵۲درصد مردم استان هر دو دوز واکسن کرونا را تزریق کرده اند، گفت: بیش از ۸۵ درصد مردم استان نیز دوز اول را تزریق کرده اند که از این نظر در میان ۳-۴ استان برتر در کشور هستیم و در مجموع وضعیتی بهتر از میانگین کشوری داریم.

وی افزود: لازم است در این جلسه از نماینده ولی فقیه در استان که در این مدت باعث دلگرمی مسئولین اجرایی استان بودند تشکر کنم. چرا که اگر ایشان نبودند مطمئنا موفق به داشتن کارنامه نسبتا قابل قبولی که در حال حاضر داریم، نبودیم.

استاندار مرکزی تصریح کرد: یکی از موفقیت های استان که باید به آن اشاره کنیم، تعداد کارگرانی است که در ۴ سال گذشته دارای حقوق معوقه بودند. تعداد ۷هزار کارگر در ۴ سال گذشته حقوق معوقه داشتند که امروز تعداد این کارگران به هفتصد نفر رسیده است و این موفقیت بزرگی برای استان است.

وی با اشاره به درآمد های ارزی غیرنفتی استان در ۷ ماهه امسال، گفت: تا پایان مهر ماه میزان درآمد های غیرنفتی استان بیش از ۷۰۰میلیون دلار بوده است، به بیانی دیگر یعنی ماهی ۱۰۰میلیون دلار که این رکوردی بی نظیر و افتخاری برای استان است. آمار های استان در طول دوره گذشته امیدوار کننده بوده است.

آقازاده خاطرنشان کرد: یکی دیگر از افتخارات استان میزان سرمایه گذاری خارجی در ۴ سال گذشته بوده است به طوری که بیش از ۳میلیارد و ۵۰میلیون دلار موافقت نامه برای سرمایه گذاری خارجی صادر شده است. این در حالی است که در کل ۴۰ سال قبل از آن حدود یک میلیارد دلار بوده است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
ارتباط مردمی