داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

آمریکا زخم‌خورده سپاه و بسیج است/ تروریست پروران معیار تروریستی بودن شده‌اند!!

نمایش خبر : 369 | تاریخ انتشار : 21 فروردین 1398

به گزارش فراهان خبر؛ علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص قرار دادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی توسط آمریکاها گفت: سپاه از متن مردم است و جدای از مردم نیست، بر اساس قانون اساسی شکل‌گرفته و یک‌نهاد نظامی رسمی کشور است، بنابراین تروریست اعلام کردن سپاه یعنی مقابله مستقیم با کشوراست.

سلیمی با اشاره به اینکه سپاه موردحمایت همه اقشار مردم است اظهار کرد: یعنی در این مسئله گرایش‌های سیاسی هم‌معنا ندارد همه و همه در این روزها از سپاه حمایت می‌کنند.

وی عنوان کرد: اعلام تروریستی بودن سپاه توسط آمریکایی‌ها نشان از این دارد که آن‌ها اهداف دیگری را در سر می‌پرورانند و هدفشان ایجاد اختلاف در کشور و ایجاد یک جنگ داخلی است که این مسیر قطعاً با شکست جدی مواجه خواهد شد.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان اینکه آمریکایی‌ها خودشان تروریست پرورند بیان کرد: آمریکایی‌ها داعش و القاعده را ایجاد کردند و حالا امروز می‌خواهند اعلام کنند که چه کسی تروریست است که این‌یک موضوع عجیب و قریب است.

وی اظهار کرد: جالب است که سازمانی را که خودش اعلام می‌کند ۳۰۰۰نفر از مردم کشور ما ترور کرده، از لیست تروریست‌ها خارج می‌کنند اما از این‌طرف می‌بینید با نهاد بر خواسته از متن مردم این‌گونه مقابله می‌کنند. این نشان‌دهنده استانداردهای دوگانه‌ای است که توسط آمریکایی‌ها و بعضی از کشورهای دیگر پیگیری می‌شود.

سلیمی بیان کرد: آمریکایی‌ها از سپاه و بسیج زخم خوردند زیرا این سپاه و بسیج بود که اجازه نداد آمریکایی‌ها اهدافشان را در منطقه پیگیری کنند و تصور می‌کنند که با این‌گونه حرکات می‌توانند سپاه و بسیج را محدود کنند و باید گفت سپاه و بسیج محدودیت پذیر نیستند.

وی ادامه داد: امروز به لطف خدا بسیج تکثیرشده است و حشد الشعبی تکثیرشده از همین بسیج است و این بسیج عمومی است که هیچ قدرتی توان مبارزه با آن‌ها را ندارد.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: سپاه یک نیرویی نیست که به‌راحتی بتوانند آن را حذف کنند و اگر تصور باطلی در سردارند قطعاً این تصور با شکست مواجه می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir