داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

واقعه غدیر در فراهان بازخوانی می شود

نمایش خبر : 2822 | تاریخ انتشار : 28 مرداد 1398
حجت الاسلام قربانی، رئیس تبلیغات اسلامی فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به اجرای نمایش میدانی و بازخوتنی واقعه غدیر خم در فراهان گفت: به مناسبت عید ولایت واقعه غدیر روزهای  ۲۹ مرداد ماه به عنوان یک واقعه مهم در تاریخ اسلام در فراهان بازخوانی و بازسازی می شود تا یادآوری باشد.
وی افزود: بازسازی واقعه غدیر به عنوان بزرگ ترین و مهمترین رخداد تاریخ اسلام از اهمیت خاصی برخوردار است.
قربانی اظهار کرد: انقلاب اسلامی تداوم راه غدیر بوده و این واقعه بزرگ حقیقتی عظیم است که باید برای زنده نگه داشتن آموزه ها و تعالیم ان بیش از پیش تلاش کنیم.
رئیس تبلیغات فراهان ادامه داد: روز عید غدیر، بهترین ایام برای تبیین جایگاه والای ولایت فقیه در جامعه اسلامی است و از این رو همدلی و همکاری دستگاه های دولتی و غیر دولتی در برگزاری برنامه هایاین برنامه ضروری است.
وی افزود: واقعه غدیر با خلاقیتی منحصر به فرد و با مشارکت هنرمندان تعزیه پرداز فراهانی بازخوانی و شبیه سازی می شود.
قربانی افزود: توجه هجمه فکری و فرهنگی دشمنان برای ضربه زدن به دین و اعتقادات مردم به ویژه عاشورا و غدیر نیاز است تا این رخدادهای مهم اسلام بازخوانی و یادآوری شوند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی فراهان اظهار کرد:: دشمنان دریافته اند که ولایت و عاشورا راز ماندگاری اسلام است و از هیچ دسیسه ای برای جدا کردن ملت از این دو مولفه مهم فروگذار نیستند.
وی گفت: واقعه غدیر و بحث ولایت ضرورت مهم جامعه امروز است و باید مورد توجه قرار گیرد.
 گفتنی است بازسازی واقعه غدیر خم روز سه شنبه 29 مردادماه 98 در جوار امامزاده احمدبن علی(ذلف آباد فراهان) ساعت 17 برگزار می شود.

 انتهای پیام/
 
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
ارتباط مردمی