داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

انقلاب اسلامی در اوج و اقتدار و افتخار قرار دارد/ تشکیل کمیته‌های ۱۶ گانه برای هماهنگی برگزاری برنامه‌های دهه فجر در فراهان

نمایش خبر : 101 | تاریخ انتشار : 24 دی 1399
به گزارش فراهان خبر؛ جلسه برنامه ریزی و هماهنگی در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی و افتتاح پروژه های عمرانی و اقتصادی در ایام اله دهه فجر در شهرستان فراهان با حضور مسئولان در فرمانداری فراهان برگزار شد.
حسین معمارنیا، سرپرست فرمانداری فراهان در جلسه برنامه ریزی گرامیداشت دهه فجر ضمن تسلیت ایام شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه (س)، پیشاپیش ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را گرامیداشت.
وی انقلاب اسلامی را برگ زرینی در فعالیت های اجتماعی کشور برشمرد و گفت: برگزاری مراسم بزرگداشت ایام دهه فجر اهداف متعددی دارد که مهم ترین هدف آن روشنگری نسل جوان است و امروز به برکت سخت‌کوشی‌های ملت ایران، این انقلاب و نظام به این عظمت و سر بلندی رسیده است.
معمارنیا اظهارکرد: در آستانه جشن های پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم و باید در برگزاری برنامه های این ایام تلاش مضاعفی داشته باشیم.
سرپرست فرمانداری فراهان گفت: چند رویداد بسیار مهم در پیش رو داریم؛ انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات شوراهای اسلامی و انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی که حضور مردم بسیار تاثیرگذار است، تزریق روحیه امید و امیدآفرینی مهمترین نیاز امروز جامعه است و مردم باید در مراسمات اجتماعی، فرهنگی و سیاسی، خصوصا انتخابات حضور پرشور و فعالی داشته باشند.
وی بر آمادگی ادارات جهت برگزاری برنامه های دهه فجر تاکید کرد و افزود: کمیته های 16 گانه برای مراسم های گرامیداشت ۴۲ اُمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، برنامه ریزی کنند.
معمارنیا اظهارکرد: انقلاب ایران اسلامی با رهبری حضرت امام خمینی(ره) و پشتوانه مردمی به پیروزی رسید و تا امروز هم با رهبری داهیانه و حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در اوج است. سرپرست فرمانداری فراهان با بیان اینکه امنیت، اقتدار، عزت و استقلال کشور مرهون پیروزی انقلاب اسلامی است گفت: توسعه و پیشرفتهای کشور در ابعاد فرهنگی، اجتماعی، نظامی، عمرانی، اقتصادی و بهداشتی و درمانی با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست.
وی با بیان اینکه دشمنان با ترفندهای مختلف و تبلیغات سوء در صدد ناامید کردن مردم نسبت به نظام جمهوری اسلامی هستند، افزود: باید از فرصت دهه فجر برای تبیین دستاوردهای نظام و دلگرمی و ایجاد امید و نشاط در مردم استفاده کرد.
معمارنیا همچنین بر تدوین برنامه ها توسط مسئولان کمیته ها و اجرای برنامه های داخلی توسط مسئولان دستگاه های اجرایی، سازمانها و نهاد و اجرای برنامه ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی تاکید کرد.

 


انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
منشور اخبار
ارتباط مردمی