داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

پسر دونالد ترامپ: ایوانکا، پدرم را به حمله نظامی علیه بشار اسد تشویق کرد

نمایش خبر : 667 | تاریخ انتشار : 22 فروردین 1396
به گزارش فراهان خبر به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه اسکای نیوز، اریک ترامپ، پسر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد خواهرش ایوانکا سبب شد پدرش تشویق شود علیه بشار اسد، رئیس جمهور سوریه، دست به اقدام نظامی زند.

اریک ترامپ در مصاحبه با نسخه روز دوشنبه روزنامه تلگراف چاپ لندن گفت که یقین دارد خواهرش ایوانکا از نفوذ خود برای تأثیرگذاری بر پدرش به منظور دست زدن به یک اقدام نظامی علیه اسد و ارتش این کشور در سوریه استفاده کرده است.

اریک ترامپ با اشاره به متأثر شدن ایوانکا ترامپ از تصاویر قربانیان بمباران شیمیایی سوریه که به کشته شدن 87 نفر از جمله 30 کودک منجر شد، گفت: ایوانکا مادر سه کودک است. او صاحب نفوذ است و من یقین دارم او ( به ترامپ) گفته این اقدامات هولناک است.

اریک ترامپ در ادامه افزود: پدرم در زمانی که مناسب ببیند دست به اقدام می زند. او دو سال پیش با هر کاری از این نوع اقدامات مخالف بود؛ اما اکنون آمریکا قدرتی بزرگ است و قدرتهای جهانی فکر می کنند باید وارد شوند و دست به اقدام زنند.

اریک ترامپ همچنین مدعی شد که پدرش از دیدن تصاویر کودکانی که بر اثر حمله شیمیایی در استان ادلب سوریه مجروح شده بودند، به شدت متأثر شده بود.

گفتنی است دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز جمعه دستور حمله به پایگاه هوایی شعیرات در حمص ، مرکز سوریه را در پاسخ به آنچه حمله شیمیایی به خان شیخون ادعا شده بود، صادر کرد.


انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
ارتباط مردمی
salamup.ir