داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

ضریب پوشش بیمه تامین اجتماعی فراهان 26 درصد است

نمایش خبر : 101 | تاریخ انتشار : 11 تیر 1398
محمدرضا بیدهندی؛ مدیر کل تامین اجتماعی استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت:43 میلیون نفر شامل 54 درصد از مردم كشور از پوشش بیمه ای سازمان تامین اجتماعی بهره مند هستند كه 943 هزار نفر این افراد در استان مركزی قرار دارند.
وی ادامه داد: جمعیت تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی استان مركزی 66 درصد از جمعیت یك میلیون و 429 هزار و 475 نفری این استان را شامل می شود.
بیدهندی اظهار کرد: شهرستان فراهان دارای قریب به 7 هزار و 500 نفر بیمه شده اصلی و تبعی و پوشش جمعیت شهرستان از خدمات بیمه و درمان سازمان تامین اجتماعی حدود 26 درصد است.
مدیر کل تامین اجتماعی استان مرکزی افزود: پایداری تامین اجتماعی با پایداری اشتعال و رونق تولید در کشور گره خورده است. بیدهندی اظهار کرد: در شرایط کنونی اقتصاد ‌کشور، کارآفرینان و کارگران، سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند و حتی ایجاد یک شغل هم مقدس است و ما باید در عرصه تامین اجتماعی ، یار و یاور تولید کنندگان باشیم.
وی خاطر نشان کرد: وی همچنین به مسایل، مشکلات و چالش‌های موجود در حوزه‌های مربوطه پرداخت و گفت: در سال رونق تولید، سازمان تامین اجتماعی نیز در راستای منویات مقام معظم رهبری حرکت کرده و تمام تلاش خود را جهت رونق تولید انجام خواهد داد.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir