داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

معاملات قولنامه ای از معضلات استان مرکزی است

نمایش خبر : 107 | تاریخ انتشار : 11 تیر 1398
عبداللهی، رئیس کل دادگستری استان مرکزی در گفتگو با فراهان خبر گفت: کاهش پرونده های ورودی به دادگستری، حذف جمعیت کیفری دادگستری و قضازدایی از جمله این سیاست های دستگاه قضا است.
وی با اشاره به اصلاح قوانین و مقررات افزود: مقدمات کار برای مقررات در حال بازنگری آماده شده و حسب دستور ریاست قوه قضائیه کمیسیون های مربوطه فعال شده اند، اجرای این بازنگری در اصلاح قوانین در قضازدایی تاثیر مطلوبی خواهد داشت.
عبداللهی مشکلات عمده شهرستان های استان مرکزی را قولنامه ای بودن اراضی و عدم ثبت اراضی و املاک مردم دانست و گفت: امیدواریم با پیگیری های مکرر نسبت به تسریع صدور اسناد این املاک اقدامات لازم انجام شود.
رئیس کل دادگستری استان مرکزی با بیان اعلام آمادگی اداره کل ثبت اسناد نسبت در ثبت املاک افزود: انجام معاملات قولنامه ای از معضلات استان است که امیدواریم مردم در جهت ثبت املاک و حتی خودروی خود به صورت رسمی همکاری کنند، تا دچار این گونه اختلافات نباشم.
وی در ادامه افزود: کسانی که ادعایی در خصوص زمین خود دارند که جز اراضی ملی نبوده و سابقه مستثنا بودن را دارند به کمیسیون تداخلات سازمان جهادکشاورزی مراجعه کنند.
عبداللهی تصریح کرد: سازمان جهادکشاورزی و منابع طبیعی با همکاری دهیاران و شوراهای اسلامی از تجاوز به منابع ملی جلوگیری کنند و از مردم نیز درخواست می کنیم که اختلافات خود را از راه قانونی حل 
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir