داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

تحریم ها علیه ملت ایران راه به جای نمی برد

نمایش خبر : 144 | تاریخ انتشار : 5 مهر 1398

به گزارش فراهان خبر؛ حجت الاسلام فیض کرمیان، امام جمعه فرمهین در خطبه های این هفته نماز جمعه فرمهین گفت: در فشارهای اقتصادی و تحریم ها، هدف همه مردم ایران هستند.

وی افزود: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، آمریکا برای ملت ایران تصمیم می گرفت و همه ذخایر این کشور را هم به تاراج می بردند اما بالاخره صبر و تحمل این ملت به سر آمد و رژیم پهلوی را سرنگون کردند.

فیض کرمیان اظهار کرد: هدف از سرنگونی رژیم پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی این بود که مردم به استقلال برسند و با عزم مردمی و رهبری امام(ره) انقلاب اسلامی پیروز شد و الان ۴۰ سال این انقلاب در برابر هجمه های دشمن مقاومت کرده است.

امام جمعه فرمهین بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب، دشمن جنگ را بر ما تحمیل کرد و همه کشورهای دنیا دست به دست هم دادند تا ما را به زانو درآوردند و دوباره بر ملت ایران مسلط شوند.

وی گفت: دشمن وقتی در جنگ نظامی شکست خورد با تحریم ها علیه این نظام توطئه کرد و با جنگ مخملی وارد میدان شد تا به این انقلاب ضربه بزند و فتنه ۸۸ یکی از توطئه های دشمن بود.

فیض کرمیان ادامه داد: نفوذ آخرین گزینه دشمن در مقابله با انقلاب بود که با هوشیاری و بصیرت سربازان امام زمان(عج) و دیده بان انقلاب ناکام ماند.

امام جمعه فرمهین اظهار کرد: این که دشمن بیان می کند، گزینه های مختلفی روی میز علیه ملت ایران دارد، دروغ است، دشمن گزینه ی جز تحریم ها ندارد و این تحریم ها هم به نهایت خود رسیده است و دشمن مجددا از اول دوباره تحریم می کند.

وی افزود: دشمن گمان می کرد که با تحریم ها و فشار اقتصادی در کمتر از چند ماه ملت ما را به زانو درمی آورد و به اهداف خود می رسد اما سختی تحریم ها با مقاومت از بین می رود.

فیض کرمیان اظهار کرد: با انتصاب حجت‌الاسلام رئیسی در قوه قضائیه جلوی انحراف در کشور گرفته‌شده است و حدود ۳۰ میلیارد تومان به خزانه دولت برگشته است.

امام‌جمعه فرمهین ادامه داد: باید دست طمعان از این کشور کوتاه شود، در انتصابات مدیران شایسته‌سالاری ملاک باشد و از گذشته عبرت بگیریم، با تکیه‌بر توان داخلی و جوانان آینده روشنی در انتظار این نظام است.

وی گفت: دشمن وقتی مقاومت ملت ایران را می‌بیند، مجبور می‌شود که تحریم‌ها را بردارد و با مقاومت، دشمن را وادار به برداشتن تحریم‌ها می‌کنیم.

فیض کرمیان افزود: به توانایی جوانان انقلابی ایمان بیاوریم و در مسئولیت‌های مهم کشوری و حتی شهرستانی از جوانان انقلابی استفاده کنیم و به نیروهای ارزشی بها بدهیم.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
ارتباط مردمی
salamup.ir