داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

آئین عطر افشانی و غبارویی ضریح مطهر امامزاده احمدبن علی(ع) فراهان + عکس

نمایش خبر : 127 | تاریخ انتشار : 19 بهمن 1396

به گزارش فراهان خبر؛ حجت الاسلام فیض کرمیان، امام جمعه فرمهین در همایش امر به معروف و نهی از منکر شهرستان فراهان که با حضور مسئولان و ورزشکاران برگزار شد، با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر مصداق های فراوانی دارد، گفت: برخی از این مصادیق سبب معروف یا منکر دیگری می شود.

وی افزود: در ترویج امر به معروف باید آن دسته از معروفاتی را در مورد توجه قرار دهیم که زمینه ساز اجرای واجبات الهی و جلوگیری از شیوع منکرات می شود.

فیض کرمیان اظهار کرد: یکی از معروفات ورزش است و ائمه معصوم(ع) و مراجع تاکید زیادی به انجام فعالیت های ورزشی داشتند؛ یکی از نیازهای اساسی کشور، فراگیر شدن ورزش همگانی میان مردم است که نتیجه آن حل بسیاری از مشکلات اخلاقی جامعه همچون اعتیاد است.

امام جمعه فرمهین گفت: در زمینه ترویج فرهنگ ورزش عمومی برای نهادینه کردن فرهنگ سلامتی و پرورش قهرمانان ورزشی برای استمرار در افتخارآفرینی ایران اسلامی باید تلاش و برنامه ریزی کنیم.

وی بیان کرد: ترویج ورزش تنها با اعتبارت ممکن نیست، بلکه ایجاد انگیزه و نشاط یکی دیگر از مواردی است که سبب می شود جوانان به ورزش روی آوردند.

فیض کرمیان بیان کرد: ترویج ورزش با هدف ارتقا سطح سلامتی جامعه به ایجاد کشوری با نشاط همراه با افزایش امید و انگیزه برای دستیابی به توسعه پایدار منجر می شود.

امام جمعه فرمهین با اشاره معضلات حوزه ورزش گفت: تاکنون ۲۰۰ میلیون تومان از اعتبارات ورزشی به شهرستان تخصیص یافته است و با توجه به اینکه در روزهای پایانی سال قرار داریم می‌بایست پیگیری های لازم برای تخصیص مابقی اعتبارت انجام شود تا برخی از مشکلات این حوزه حل شود.

در پایان این همایش با حضور اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر و ورزشکاران ضریح مقدس امامزاده احمدبن علی(ع) ذلف آباد فراهان عطرافشانی و غباروبی شد.

انتهای پیام/م

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
منشور اخبار
ارتباط مردمی
مطالبات مردمی
salamup.ir