داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

طرح کتابخانه‌گردی در فراهان اجرا می‌شود

نمایش خبر : 224 | تاریخ انتشار : 14 اسفند 1396
محمد سردارپور، مدیر کتابخانه‌های عمومی شهرستان فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر، از اجرای طرح کتابخانه گردی در فراهان خبر داد و گفت: همزمان با سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، در روز پنجشنبه ۱۷ اسفند ۹۶ از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ این طرح در شهرستان‌های استان مرکزی اجرا می‌شود که کتابخانه «قائم مقام» فرمهین به عنوان کتابخانه‌ میزبان اجرای طرح کتابخانه گردی در شهرستان فراهان انتخاب شده است.

وی افزود: این طرح فرصت مناسبی برای ترویج کتابخوانی و معرفی خدمات کتابخانه‌های عمومی است.

سردارپور اظهار کرد: در این طرح مدیران شهرستان، ائمه جمعه و جماعت، اعضای انجمن‌های کتابخانه‌های عمومی شهرستان و گروه‌های مرجع و نخبگان، خیران، اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه، ورزشکاران و عموم مردم با حضور در کتابخانه‌های عمومی مورد نظر با خدمات کتابخانه‌ها آشنا شده و همان روز طرح عضویت رایگان مراجعان و بازدیدکنندگان نیز در کتابخانه‌های مشخص شده، اجرایی می‌شود.

مدیر کتابخانه‌های عمومی شهرستان فراهان افزود: طرح کتابخانه گردی با هدف آشنایی مسئولان و عموم مردم با خدمات و فعالیت‌های کتابخانه‌های عمومی اجرا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع ۲۱۱۶ نفر در این شهرستان عضو فعال کتابخانه‌های عمومی هستند. سالانه به طور متوسط بیش از ۲۳ هزار نفر به کتابخانه‌های سطح شهرستان مراجعه می کنند که در این میان بانوان شهرستان تمایل بیشتری به کتاب و کتابخوانی دارند.

انتهای پیام/ک

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir