داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

سرپرست فرمانداری فراهان بازدداشت و برکنار شد

نمایش خبر : 2295 | تاریخ انتشار : 4 شهریور 1398
به گزارش فراهان خبر؛ همزمان با آغاز هفته دولت در حالی که استان مرکزی شاهد حضور دو تن از معاونان رئيس جمهور و شاهد افتتاح دهها طرح و پروژه بود، سرپرست فرمانداری شهرستان فراهان بازداشت شد.  
سرپرست فرماندارى اين شهرستان یک زن بود که به تازگى معارفه شده بود، 17 مرداد ماه 98 سید احمد سجادی، فرماندار سابق فراهان به عنوان مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی منصوب شد و معاون فرمانداری فراهان هم طی حکمی از سوی استاندار مرکزی، صدیقه سلیمانی آشتیانی سرپرست فرمانداری فراهان شد.
معارفه وی به عنوان سرپرست فرمانداری در شهرستان همچون معارفه ایشان در سمت معاون فرمانداری با حاشیه های فراوان همراه بود تا جایی که امام جمعه فراهان از تریبون نماز جمعه از این انتصاب این خانم در سمت معاون و سرپرستی فرمانداری فراهان انتقاد کرد، انتقادات ایشان را در لینک زیر بخوانید.
حتی اصلاح طلبان شهرستان فراهان هم از این انتصاب رضایت نداشتند و این انتصاب را به توصیه نماینده فراهان در مجلس شورای اسلامی به استانداری مرکزی می دانستند.
در حالی که تنها دو هفته از این انتصاب در فرمانداری فراهان می گذرد در تاریخ یکم شهریور ماه سرپرست فرمانداری فراهان به اتهام تبلیغ علیه نظام توسط نهادهای امنیتی بازداشت شد، استاندار مرکزی در واکنش با خبر، بازداشت ایشان را تکذیب کرد.
روز گذشته خبر آزادی ایشان به قید وثیقه در فضای مجازی منتشر شد و صبح امروز شاهد حضور ایشان در فرمانداری فراهان بودیم و سرکشی و حضور ایشان در ادرات شهرستان و منزل یکی از جانبازان شهرستان ساعت 10 صبح در کانال تلگرامی فرماندار فراهان قرار گرفت.


 

 

 

 

 

به گفته یک منبع آگاه، ساعتی پیش سرپرست فرمانداری فراهان با حکم دادستانی به جرم تبلیغ علیه نظام بازداشت و از سمت سرپرست فرمانداری فراهان برکنار شد.

حال در هفته دولت شاهد نابسامانی در فرمانداری فراهان هستیم و فرمانداری این شهرستان بدون مسئول است، امیدواریم این بار استاندار مرکزی فردی جهادی و انقلابی که لایق تکیه زدن بر کرسی فرمانداری دیار امیر کبیر باشد را به این سمت منصوب کند.

انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
منشور اخبار
ارتباط مردمی