داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

۷ اجلاسیه در راستای کنگره ملی شهدای استان مرکزی برگزار می‌شود

نمایش خبر : 106 | تاریخ انتشار : 21 شهریور 1398

به گزارش فراهان خبر؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار غلامرضا کریمی مسئول بنیاد حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه روح الله استان مرکزی و دبیر اجلاسیه شهدای ورزشکار استان مرکزی با اشاره به اینکه تاکنون ۷ اجلاسیه در ذیل کنگره ملی نقش امام خمینی(ره)  و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی برگزار شده گفت: اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر در فراهان، اجلاسیه کارگری در ساوه، اجلاسیه مدافعان حرم در دلیجان، اجلاسیه فرهنگیان،اجلاسیه شهدای گمنام و اجلاسیه پیشکسوتان جهاد و شهادت در اراک و اجلاسیه شهدای طلاب و روحانی در محلات برگزار شده اند.

وی با بیان اینکه هفت اجلاسیه دیگر باقی مانده بیان داشت: اجلاسیه ورزشکاران ۲۴ شهریور، اجلاسیه نقش بهداری رزم و جامعه پزشکی ۲۵ شهریور، اجلاسیه نقش بانوان در دفاع مقدس ۲۷ شهریور، اجلاسیه شهدای ارتش ۲۸ شهریور، اجلاسیه مهندسی رزم، اجلاسیه دانشگاهیان  ۷ مهر در اراک و اجلاسیه نقش امام خمینی(ره) در دوران دفاع مقدس ۸ و ۹ مهر در خمین برگزار می شود.

مسئول بنیاد حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه روح الله استان مرکزی استمرار تفکر ایثار و شهادت را در جامعه ضرورتی مهم خواند و افزود: کار کنگره شهدا و اجلاسیه ها صرف برگزاری مراسمات به پایان نمی رسد بلکه هدف گذاری بر روی ادامه انجام شده و تأسیس قرارگاه حضرت امام(ره) و برگزاری اردوهای هفت اقلیم در این راستا در دستور کار قرار گرفته اند.

وی با اشاره به اینکه هشتمین اجلاسیه کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی اجلاسیه ورزشکاران است گفت: این اجلاسیه در روز یکشنبه ۲۴ شهریور ماه در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد ماه از ساعت ۱۶ برگزار خواهد شد.

دبیر اجلاسیه شهدای ورزشکار استان مرکزی با تأکید بر اینکه باید از همه ظرفیت های موجود در حوزه ورزش برای اجلاسیه ورزشکاران استفاده شود افزود: رسانه ها نقش موثری در پوشش هفت اجلاسیه قبلی ایفا کرده اند و لذا در این برنامه های باقی مانده باید نقش خود را همانند قبل به خوبی انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه الگوهای موفق ورزشکاران باید شهدای ورزشکار که نمونه عملی ایثار و از خودگذشتگی هستند باشد گفت: تبیین نقش رزمندگان ورزشی باید مورد توجه ما باشد چراکه پیشکسوتان ورزشی نقش مهمی در پیشبرد عملیات های دفاع مقدس انجام داده اند.

کریمی بخشی از سبک زندگی اسلامی را متعلق به سبک زندگی شهدا دانست و افزود: این سبک زندگی امروز باید در کلیه رفتار و منش ما تقویت شود و به آن اهمیت ویژه ای داشته باشیم.

وی با اشاره به توطئه های دشمن در فضای مجازی عنوان کرد: دشمن امروز حمله های زیادی با شگردهای مختلف شهدا و خانواده های معظم آنها دارد و لذا باید تبیین راه و سیره شهدا با روش های مناسب انجام شود و در این راه از ابزارهای مناسب استفاده کنیم.

مسئول بنیاد حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه روح الله استان مرکزی تهیه اپلیکیشن شهدای ورزشکار را از جمله کارهای شاخص در ذیل اجلاسیه ورزشکاران خواند و افزود: اجرای ورزش باستانی با محوریت ورزش دفاع مقدس،قرائت پیام وزیر ورزش و جوانان ،قرائت تجدید نامه میثاق با شهدا،تشییع شهید گمنام و اجرای سرود با محوریت شهدای ورزشکار از جمله برنامه های روز اجلاسیه است.

 

دبیر اجلاسیه شهدای ورزشکار استان مرکزی با دعوت از عموم مردم استان مرکزی در اجلاسیه ورزشکاران تصریح کرد: مردم خوب و شهید پرور استان مرکزی در طی مقاطع مختلف و حساس کشور پشتیبان ارزش ها بوده اند و به خوبی از آرمان های امام و شهدا حفاظت کرده اند و لذا حضور موثر در اجلاسیه ها می تواند در جهت تقویت ارزش ها بسیار موثر باشد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
منشور اخبار
ارتباط مردمی