داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

دومینوی انتصابات فرماندار فراهان/«احمدرضا آدینه» سرپرست فرمانداری فراهان شد

نمایش خبر : 209 | تاریخ انتشار : 23 شهریور 1398

به گزارش فراهان خبر؛ با تودیع سید احمد سجادی، فرماندار اسبق فراهان، «صدیقه سلیمانی آشتیانی» با حکم استاندار مرکزی به عنوان سرپرست فرمانداری فراهان منصوب شد، پس از دو هفته از معارفه‌اش در کسوت سرپرستی در هفته دولت با حکم دادستان مرکزی به اتهام تبلیغ علیه نظام توسط نهادهای امنیتی بازداشت شد و از سمت خود ملغی شد.

استاندار مرکزی هم چند روز بعد از بازداشت سرپرست فرمانداری فراهان در سخنرانی در جمع مردم فراهان در محل مسجد جامع شهر فرمهین به جای تأسف از این موضوع به دفاع از ایشان پرداخت و از نحوه بازداشت ایشان توسط نهادهای امنیتی گلایه‌مند شد.

 در ۴ شهریورماه ۹۸ « محمود حسنی» مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری مرکزی به عنوان سرپرست فرمانداری فراهان معرفی شد اما یک روز قبل از برگزاری مراسم تودیع و معارفه این حکم هم لغو شد و «احمدرضا آدینه» مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری مرکزی با حفظ سمت با حکم استاندار مرکزی به عنوان سرپرست فرمانداری فراهان منصوب شد.

از سال ۹۵ تاکنون دو فرماندار و سه سرپرست بر صندلی مدیریت فرمانداری فراهان تکیه زدند، فعالان سیاسی شهرستان این بی ثباتی در مدیریت فرمانداری فراهان را بی تفاوتی استانداری مرکزی نسبت به این منطقه و از طرف دیگر دخالت های نماینده حوزه انتخابیه در انتصاب فرمانداری فراهان می دانند.

با این وصف باید دانست که تغییرات مکرر مدیریتی در سطح فرمانداری که مدیر ارشد یک شهرستان به شمار می رود باعث بلاتکلیفی در بین سایر مدیران ادارات و سازمان های دولتی در این شهرستان می شود و به همین دلیل به نظر می رسد که اگر مسئولان دولت در استان مرکزی لازم است در انتخاب خود تمامی جوانب را در نظر می گرفتند تا این مسائل به وجود نمی آمد.

حال باید منتظر بود تا پس از خانه تکانی مدیریتی بار دیگر پس از کش و قوس های مختلف و جنجال برای معرفی گزینه های متعدد، چه کسی به عنوان فرماندار بر مسند فرمانداری فراهان تکیه می زند یا اینکه قرار است تا پایان انتخابات فرمانداری فراهان با سرپرست اداره شود؟!

 

انتهای پیام/


دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
ارتباط مردمی
salamup.ir