داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

حماسه بی نظیر پیاده روی اربعین دشمنان را به شدت عصبانی کرده است/ مردم عراق با هوشمندی کامل توطئه های دشمنان را خنثی کردند

نمایش خبر : 289 | تاریخ انتشار : 16 مهر 1398

به گزارش فراهان خبر؛ محمدابراهیم رضایی نماینده مردم خمین در مجلس و عضو کمیسیون امنیت ملی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص نا امنی های بوجود آمده در عراق گفت: جمهوری اسلامی چندین سال است که با ملت و دولت عراق یک پیوند راهبردی بسیار عمیقی ایجاد کرده، این پیوند بسیاری از توطئه هایی دشمنان را خنثی کرده است.

وی افزود: شکست های پی در پی که دشمنان این دو ملت به واسطه پیوند عمیق ایران و عراق نصیبشان شده بود باعث این شد که بسیار عصبانی باشند و به دنبال بهانه و فرصتی برای خدشه دار کردن این پیوند باشند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: علاوه بر اینها حماسه عظیم و بی نظیر پیاده روی اربعین حسینی نیز دشمنان واقعی جهان اسلام را به شدت عصبانی کرده است.

وی ادامه داد: امروز از سراسر دنیا ملت های مسلمان و غیر مسلمان به راهپیمایی اربعین حسینی می پیوندند و روز به روز این حماسه معنوی پر شور تر برگزار می شود.

رضایی با تاکید بر اینکه دشمنان از جهانی شدن حرکت تاریخی اربعین ترس و نگرانی عجیبی دارند افزود: اثر پیاده روی اربعین حسینی یک اثر فوق العاده ای است که دشمنان نسبت به آن به شدت حساس هستند و آینده خود را در گرو محدود شدن این مسیر می دانند.

نماینده مردم خمین در مجلس با تأکید بر اینکه اتفاقات اخیر در عراق علیرغم اینکه نابسامانی‌های اقتصادی به واسطه فشارها و شرارت های دشمنان ایجاد شده است بیان کرد: برخی از این مطالبات به حق مردم عراق بهانه ای شده برای اینکه کشورهای ورشکسته ای همچون عربستان ایفای نقش جدی برای ایجاد تنش در این فضا را انجام دهند و سناریوهای زیادی در دستور کار خود داشته اند و آمریکایی ها از این طرح ها بسیار حمایت کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ملت عراق با هوشمندی های خود دست های پشت پرده دشمنان را سریع خواندند، گفت: به فضل الهی همچنان که جبهه مقاومت شکست های قبلی را به جبهه استکباری تحمیل کردند این بار هم قطعا یک شکست دیگر به دشمنان تحمیل خواهد شد.

رضایی خاطر نشان کرد: هیچگونه جای نگرانی در بحث ناآرامی های اخیر عراق وجود ندارد و مسیر اربعین حسینی استمرار پیدا خواهد کرد و راه برای ملت های مسلمان روشن تر خواهد شد.

 

 انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir