داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

ثبت‌نام بیش از ۵۶ هزار نفر از استان مرکزی در سامانه «سماح»

نمایش خبر : 215 | تاریخ انتشار : 21 مهر 1398

به گزارش فراهان خبر به نقل از دیار آفتاب؛ وحید اسکندری مدیرکل حج و زیارت استان مرکزی گفت: سامانه سماح به عنوان بستر نام نویسی از زائران از ۱۰ شهریورماه سالجاری فعال شده است و تا دو روز مانده به اربعین ادامه دارد.

اسکندری با اشاره به درگاه اینترنتی سامانه سماح به آدرس https://samah.haj.ir افزود: زائرین می‌توانند با ورود به این سامانه و پرداخت ۱۵ هزار تومان بابت هزینه بیمه به عنوان یکی از الزامات ثبت نام و نیز مبلغ هفت هزار تومان بابت ارائه خدمات پزشکی که در مجموع ۲۲ هزار تومان است، برای ثبت نام اقدام کنند.

وی ادامه داد: زائرین اربعین حسینی می‌توانند از طریق دفاتر خدمات زیارتی سازمان حج و زیارت، اینترنت خانگی و مراکز مجاز اقدام به ثبت نام در این سامانه کنند و بعد از نام‌نویسی در سامانه سماح رسید اینترنتی و کارت زائری را دریافت کرده و آن را در طول سفر همراه خود داشته باشند.

مدیرکل حج و زیارت استان مرکزی گفت: از ابتدای نام‌نویسی زائرین اربعین حسینی تاکنون در استان مرکزی، تعداد ثبت نام کنندگان از مرز ۵۶ هزار نفر عبور کرد.

اسکندری خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های بعمل آمده مرز خروجی در نظر گرفته شده برای زائران استان مرکزی، مرز مهران است ولی تردد از سایر مرزها بلامانع است.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir