داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

44 کودک مبتلاء به سوء تغذیه در فراهان تحت درمان قرار گرفت

نمایش خبر : 364 | تاریخ انتشار : 30 مهر 1398
غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد فراهان در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به فعالیت های گسترده کمیته امداد در بخش های مختلف به ویژه دستگیری از نیازمندان به ویژه کودکان گفت: بسیاری از کودکان در خانواده های بی بضاعت مبتلا به سوء تغذیه هستند که در این راستا کمیته امداد با شناسایی این کودکان به رفع مشکل آنان می پردازد.
وی با بیان اینکه در 6ماهه سال‌جاری 44 کودک مبتلاء به سوءتغذیه با همکاری مراکز بهداشت شهری و روستایی در سطح شهرستان شناسایی‌شدند، افزود: این عزیزان بعد از شناسایی به سرعت تحت درمان قرار گرفته اند.
حافظ کمال با تاکید بر اینکه کودکان باید همواره در دوران کودکی و تغذیه سالم داشته باشند، بیان کرد: کمیته امداد فراهان با همدلی و همراهی خیرین و نیکوکاران و با همکاری مرکز بهداشت در این زمینه وارد شده و فعالیت های خوبی را تا کنون در راستای کمک به کودکان انجام داده است.
رئیس کمیته امداد فراهان با اشاره به تأمین لوازم ضروری برای مددجویان تحت حمایت این نهاد در شهرستان ادامه داد: این حمایت ها با اعتبار بیش از 15میلیون تومان بوده که در نیمه نخست سال جاری اختصاص یافته است.
وی با اشاره به اینکه مددجویانی هستند که قادر به تامین مایحتاج اولیه خود نیستند، بیان کرد: این لوازم به 20 مددجوی مناطق عادی با مبلغ 9 میلیون و ششصد هزار تومان و 11 مددجوی مناطق محروم شهرستان با مبلغ پنج میلیون و 800 هزار تومان اهدا شده است.
حافظ کمال، در ادامه با بیان اینکه مبلغ هزینه شده از اعتبارات دولتی و امدادی (صدقات) تأمین شده است، بیان کرد: خیرین و نیکوکاران عزیز می تواند به منظور کمک به مددجویان برای تامین مایحتاج اولیه آنها با امداد همکاری کنند. 
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
ارتباط مردمی
salamup.ir