داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

رزمایش الی بیت المقدس در فراهان

نمایش خبر : 712 | تاریخ انتشار : 19 آبان 1398
به گزارش فراهان خبر؛ سرهنگ رضائی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: رزمایش الی بیت المقدس در تاریخ ۲۳و ۲۴ آبان ماه در اردوگاه شهدای بسیج فراهان برگزار می شود. 
وی شعار رزمایش امسال را چهل سال مردم یاری ،خدمت و امنیت عنوان کرد و افزود: گردان بیت المقدس روز پنجشنبه ۲۳ آبان از ساعت ۸ صبح فراخوان و با هدف نمایش توانمندی بسیجیان و با ماموریت امنیتی و مبارزه با اغتشاشات و آرام سازی شهری رزمایش برگزار می شود.
رضایی همچنین ارتقای سطح آمادگی گردان، آمادگی برای اجرای ماموریت ها در روز نیاز با تمرین بر پایه تهدیدات بومی، منطقه ای و آمادگی برای مقابله با تهدیدات دشمن از اهداف مشخص شده دیگر رزمایش مطرح کرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری رزمایش الی بیت المقدس در شهرستان فراهان به کار گرفته شده است، افزود: با برگزاری این رزمایش ها اتحاد و همدلی و اقتدار ملت ایران به دنیا نشان داده می شود.
وی گفت: دشمنان و استکبار جهانی با ترفند‌های مختلف در صدد ضربه زدن به نظام و تضعیف جامعه هستند که با وحدت و همدلی نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان به یاس و ناامیدی تبدیل می‌شود.  رضایی افزود: ملت ایران، ملتی انقلابی و مومن بوده که به طور قطع عنایت خداوندی همواره پشتیبان این ملت مسلمان بوده و آنها را تنها نخواهد گذاشت.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان تصریح کرد: خدمت‌رسانی بی‌منت امروز به عنوان یک تکلیف شرعی برای سپاه بوده که در این مسیر نباید فرصت را از دست دهیم.
رضایی بیان کرد: تمام امکانات سپاه فراهان برای خدمت‌رسانی به مردم بوده و همه آنها را در راستای خدمات‌رسانی هرچه بیشتر به مردم به کار می‌گیریم.
وی اظهار کرد: بسیجیان شهرستان فراهان در عرصه‌های مختلف پیشگام بوده و این بار نیز با توجه به توطئه‌های دشمنان به صحنه آمده و با نمایش اقتدار و عظمت این توطئه‌ها را به یاس و ناامیدی تبدیل می‌کنند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان، امنیت و اقتدار کنونی کشور را مدیون خون شهدا دانست و افزود: ادامه راه این شهدای والامقام رسالتی بسیار مهم و خطیر است و همگان باید راه شهدا را ادامه دهیم.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir