داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

دستگیری 18 سارق و معتاد متجاهر در فراهان

نمایش خبر : 375 | تاریخ انتشار : 21 آبان 1398
علی اکبر عیسی آبادی، فرمانده انتظامی شهرستان فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: در اجرای طرح پاک سازی نقاط آلوده در شهرستان فراهان 18 سارق، توزیع کننده مواد مخدر و معتاد متجاهر شناسایی و دستگیر شدند
وی افزود: طرح پاک‌سازی مناطق آلوده با هدف ارتقای امنیت اجتماعی با دستور کار برخورد با سارقان و خرده فروشان موادمخدر طی هفته گذشته، در شهرستان اجرا شد.
عیسی آبادی اظهار کرد: در اجرای این طرح تعداد 3 نفر سارق دستگیر، 4 فقره سرقت کشف، 4 نفر توزیع کننده موادمخدر و 11 معتاد متهاجر نیز دستگیر و مقادیری انواع مواد مخدر از آنان کشف شد. فرمانده انتظامی شهرستان فراهان با اشاره به اینکه در راستای اجرای این طرح 2 هزار لیتر سوخت قاچاق نیز کشف شد، ادامه داد: در حین اجرای این طرح و با هدف ارتقای انضباط ترافیکی، تعداد 15 دستگاه وسیله نقلیه متخلف نیز توقیف و روانه پارکینگ شدند.
وی با اشاره به رضایتمندی مردم از اجرای این گونه طرح‌ها از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات از فعالیت مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت در شهرستان را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع رسانی کرده و هرگونه انتقاد، پیشنهادات و یا تقدیر از عملکرد پلیس را از طریق سامانه تلفنی 197اعلام کنند.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir