داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

استقامت و صبوری رمز پیروزی مجاهدان دین اسلام است

نمایش خبر : 369 | تاریخ انتشار : 30 آبان 1398
به گزارش فراهان خبر؛ حجت الاسلام غفوری، قائم مقام مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور در یادواره 25 شهید تلخاب گفت: نظام های سیاسی دنیا سعی کردند در تبیین نظام سیاسی تدبیر کنند.
وی افزود: اسلام کامل ترین نظام سیاسی را برای بشریت تدبیر کرده است.
غفوری اظهار کرد: اگر در آیات قرآن تدبر و تفکر شود در این آیات تدابیر نظام سیاسی برای زندگی سعادتمندانه بشر و دفاع از کیان اسلامی است.
قائم مقام مدیر حوزه های علمیه کشور ادامه داد: نظام های سیاسی اغلب برای دفاع ارتش های مجهزی پیش بینی می کنند اما در ماموریت ها به هدف مورد نظر دست پیدا نمی کنند.
وی گفت: در نظام سیاسی که بنیان کار بر عقیده و باور قلبی نیست، هدف مورد نظر محقق نمی شود.
غفوری با بیان اینکه همه اعم از زن و مرد برای دفاع از اسلام مسئولیت دارند، گفت: تفکر نظام سیاسی اسلام کاملا متفاوت از سایر نظام های سیاسی است و مبنای تفکر تظام سیاسی اسلامی برای حفظ اسلام است.
وی بیان کرد: همه ابرقدرت های غرب و شرق دست به دست همه داده بودند تا اثری از دین اسلام نباشد اما با ظهور انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) اسلام بیش از گذشته در جوامع بشری گسترش یافت.
غفوری اظهار کرد: تفکر دفاعی انقلاب اسلامی بر اساس آموزه های دینی است و بر اساس همین آموزه ها استقامت و صبوری رمز پیروزی مجاهدان دین اسلام است.
عضو شورای سیاست گذاری ائمه جمعه گفت: سیاست دفاعی انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی هم بر مبنای استقامت و صبوری است.
وی بیان کرد: همه ابرقدرت های غرب و شرق دست به دست همه داده بودند تا اثری از دین اسلام نباشد اما با ظهور انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) اسلام بیش از گذشته در جوامع بشری گسترش یافت.
غفوری اظهار کرد: تفکر دفاعی انقلاب اسلامی بر اساس آموزه های دینی است و تفکر دکترین نظام اسلامی سبب شد تا سرنوشت دنیا تغییر پیدا کند.
عضو شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور افزود: همه مجاهدانی که برای انقلاب اسلامی جهاد کردند و در این راه مقاومت کردند در این انقلاب سهم دارند.
وی با اشاره به اغتشاشات اخیر خاطر نشان کرد: دشمن خارجی که به دنبال ضربه به این نظام هستند، با آموزش در شبکه های اجتماعی و دلارهای فراوان این اغتشاش گران را سازماندهی کرده بودند اما با بصیرت مردم ایران دشمنان ناکام ماندند.
 
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir